Quote (anyd @ Oct 9 2014 03:14pm)
Hogy?
ha valaki azt mondaná dk-s kapná a gyurcsányozást, a liberálisak kapják a hülye libsizést, most komolyan ezen kell rágódnunk hogy a jobbik voterek ennyire érzékenylelkűek? csak az empátia hiányzik belőlük
gyurcsány takarodj <-> hogy lehet a jobbikra szavazni, úristen <-> csaló fideszesek
válaszd ki azt, ahol a szavazót minősítik és azt, ahol a pártot, párt vezetőit