d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev1262728293043Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 07:16am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 01:15pm)
Engem tenyleg erdekel.


én megértem, hogy ha valakinek nincs szexuális élete, akkor jobban érdeklődik a másiké iránt, de kicsit túlzásba viszed
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 9 2014 07:16am
Quote (anyd @ Oct 9 2014 03:14pm)
Hogy?
ha valaki azt mondaná dk-s kapná a gyurcsányozást, a liberálisak kapják a hülye libsizést, most komolyan ezen kell rágódnunk hogy a jobbik voterek ennyire érzékenylelkűek? csak az empátia hiányzik belőlük


gyurcsány takarodj <-> hogy lehet a jobbikra szavazni, úristen <-> csaló fideszesek

válaszd ki azt, ahol a szavazót minősítik és azt, ahol a pártot, párt vezetőit
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 9 2014 07:17am
Elkezdtem vegigolvasni, de mondjuk a 4. oldalon levo kezdetekre a jobbik vs all temaval kapcsolatban, mingya elolvasom maradekot is.

Ugyan nem szimpatizalok (mar) a jobbikkal (de igazabol egyik part sem szimpatikus, meg is a nezeteim inkabb talan a liberalis felfogassal egyeztetheto ossze, de nem annyira elvadulva), de rajta Josheide Tamas meg is azt latom, hogy rohadtul nem erzed at azt a borsod-nogradi embereket erinto problemakat, amire (sajnos) a jobbik elvakultsaga nyujt feszultseglevezeto pontot. Azert van ennyi szimpatizansa, mert azokat a problemakat nem erzik az ott elok, hogy helyen kezeli az aktualpolitika.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 9 2014 07:17am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 01:11pm)
Diediedieeeee




ezen azóta is röhögök ricikém)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 9 2014 07:17am
Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 02:16pm)
gyurcsány takarodj <-> hogy lehet a jobbikra szavazni, úristen <-> csaló fideszesek

válaszd ki azt, ahol a szavazót minősítik és azt, ahol a pártot, párt vezetőit


demokrácia van, pont ez a lényeg, a véleményeddel azonosulnod kell, különben szart se ér.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 9 2014 07:18am
kéne egy vita-topic-sorozat
csak a felépítését kéne kitalálni.. lehetne pickelni témát, résztvevőket és a végén saját maguknak kéne megállapodni abban hogy mire jutottak
csak az a baj hogy ezt két ember fölött nem tudom hogy lehetne kivitelezni
Joshi nem tanultál ilyenről? kérlek avass be minket, hátha beindult a fantáziád
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 07:18am
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 01:16pm)
igen, látom, hogy nem fogod fel a lényeget, és totálisan a felelőségedet ebből a szituból, a fórum neked így jó a hogy van, napi 100 oldal vergődéssel, mert te baitelsz...

kérlek, akkor folytatjuk holnap is! :)


hidd el, hogy engem egyáltalán nem zavar
vagy nem tudom mivel próbálsz meg hatni rám, de felőlem az egész subot kitörölhetnék a picsába, szemem se rebbenne
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 07:18am
Quote (anyd @ Oct 9 2014 02:17pm)
cpt_ghost a haverom, ezért nyugodtan anyázhatj a jobbik votereket.


kicsit átírtam, hogy a gyengébbek is megértsék a mondanivalód lényegét
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 07:19am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 03:16pm)
én megértem, hogy ha valakinek nincs szexuális élete, akkor jobban érdeklődik a másiké iránt, de kicsit túlzásba viszed


Milyen megerto vagy, ty gurke :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 07:20am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 01:19pm)
Milyen megerto vagy, ty gurke :)


segítek, ahol tudok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262728293043Next
Add Reply New Topic New Poll