d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Itt Olyan Aki Járt > Elterelésre?
Prev1262728293040Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 21 2014 05:44am
Quote (bamboo @ Jul 21 2014 01:39pm)
nem érzem magam végletnek, meló közben soha nem szívok
csak felbasz ha emiatt lenéznek
a részedről sokkal reálisabb, értelmesebb hozzászólásokat olvastam, csodálkozom h téged nem akasztanak ki ennek az xgurke gyereknek az orbitális faszságai
csupán az a bajom h a legostobább a leghangosabb


maga vagyok a megtestesült hippiség
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 21 2014 05:44am
Quote (GeneralTT @ 21 Jul 2014 13:43)
emlékszem mikor fgt ajánlottál azért, h vtibor csinálhasson egy közös képet rólunk amikor átkaroljuk egymást mint az igazi barátok !


Micsoda skilltelen név, mindenkit a neve alapján ítélünk meg.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 21 2014 05:46am
latom ez a topic meg mindig jo. nem nagyon olvastam vissza, de ug yhallottam, hogy a kokain lesz az uj c vitamin, d vitamin hianyra pedig mostantol pedig intravenas heroint fognak felirni
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 21 2014 05:50am
Quote (GeneralTT @ Jul 21 2014 01:43pm)
emlékszem mikor fgt ajánlottál azért, h vtibor csinálhasson egy közös képet rólunk amikor átkaroljuk egymást mint az igazi barátok !


Hat ez valoban minden fgt meverne
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jul 21 2014 05:54am
Quote (putincykavodka @ 21 Jul 2014 12:50)
Hat ez valoban minden fgt meverne


és egy közös harry potterezés vrtvel meg (ki volt még ott?)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 21 2014 05:58am
Quote (GeneralTT @ Jul 21 2014 01:54pm)
és egy közös harry potterezés vrtvel meg (ki volt még ott?)

Lol az de reg volt
Nem emlekszem mar
Gaborka talan
De lehet h csak harman voltunk
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jul 21 2014 05:59am
Quote (putincykavodka @ 21 Jul 2014 12:58)
Lol az de reg volt
Nem emlekszem mar
Gaborka talan
De lehet h csak harman voltunk


múltkor találtam egy képet amikor egy bevásárlóközpontban party szemüvegeket próbáltunk meg amikor vrt-t a bevásárlókocsiba tolom

This post was edited by GeneralTT on Jul 21 2014 05:59am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 21 2014 06:01am
Quote (GeneralTT @ Jul 21 2014 01:59pm)
múltkor találtam egy képet amikor egy bevásárlóközpontban party szemüvegeket próbáltunk meg amikor vrt-t a bevásárlókocsiba tolom


Erdekes
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jul 21 2014 06:03am
Quote (putincykavodka @ 21 Jul 2014 13:01)
Erdekes


akkor még kaptál segítséget :(
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2014 06:03am
Quote (TuskesVanek @ Jul 21 2014 11:43am)
http://cdn.arwrath.com/2/272614.gif


hasznosan telik a nyári szünet mi?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262728293040Next
Add Reply New Topic New Poll