Quote (bamboo @ Jul 21 2014 01:39pm)
nem érzem magam végletnek, meló közben soha nem szívok
csak felbasz ha emiatt lenéznek
a részedről sokkal reálisabb, értelmesebb hozzászólásokat olvastam, csodálkozom h téged nem akasztanak ki ennek az xgurke gyereknek az orbitális faszságai
csupán az a bajom h a legostobább a leghangosabb
maga vagyok a megtestesült hippiség