d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev1262728293034Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 16 2014 03:39pm
Quote (Fej @ 16 Jul 2014 21:57)
a golden axe nem ezek koze tartozik, elso blizz gamek kozott van, es akkor most errol eszembe is jutott egy masik csodalatos remekmu

http://i1.ytimg.com/vi/s_OcK3zcHXw/maxresdefault.jpg


omggg

mit szoptam ezzel

+



ezzel is, bar a blackthornehoz koze nincs, de mindegy
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2014 03:40pm
Quote (Fej @ 16 Jul 2014 20:57)
a golden axe nem ezek koze tartozik, elso blizz gamek kozott van, es akkor most errol eszembe is jutott egy masik csodalatos remekmu

http://i1.ytimg.com/vi/s_OcK3zcHXw/maxresdefault.jpg


golden axe blizz game?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 16 2014 03:41pm
Quote (Anarkin @ 16 Jul 2014 23:40)
golden axe blizz game?


sztem sega
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 16 2014 03:44pm
Quote (Anarkin @ 16 Jul 2014 22:40)
golden axe blizz game?


yay

osszekevertem a lost vikingssel :D

http://eu.blizzard.com/en-gb/games/legacy/
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2014 03:48pm
Quote (Fej @ 16 Jul 2014 22:44)
yay

osszekevertem a lost vikingssel :D

http://eu.blizzard.com/en-gb/games/legacy/


pont ma beszéltem egy architect sráccal arról hogy kb az elmúlt 40 évben nem találtak ki fundamentálisan új dolgot az emberek, csak most vannak meg a hardwareink hogy leimplementáljunk minden szart amit már ilyen '70-es matek PHDk-ben leírtak

így elnézve ezt a képet, meg hogy mikori, pont ez jutott róla eszembe
azóta ezt copyzzák, csak jobbra meg balra teszik a UI elemeket

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 16 2014 03:50pm
Quote (bajcli @ Jul 16 2014 11:39pm)
omggg

mit szoptam ezzel

+

http://www.dotemu.com/sites/default/files/product/screenshots/00021061-photo-desperados.jpg

ezzel is, bar a blackthornehoz koze nincs, de mindegy


desperados lol
egy idoben szerettem nagyon ezt is meg kommandost is
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 17 2014 12:39pm
tok szar mert tegnap alvas elott eszembe jutott egy jo game (autos talan?), de azota nem birok rajonni mi volt az
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 17 2014 12:39pm
Quote (Floodban @ 17 Jul 2014 20:39)
tok szar mert tegnap alvas elott eszembe jutott egy jo game (autos talan?), de azota nem birok rajonni mi volt az


gta XD
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 17 2014 12:43pm
Quote (Floodban @ 17 Jul 2014 20:39)
tok szar mert tegnap alvas elott eszembe jutott egy jo game (autos talan?), de azota nem birok rajonni mi volt az


Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 17 2014 12:43pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262728293034Next
Add Reply New Topic New Poll