Quote (sylke @ 20 Jan 2015 23:20)
de még arra is képtelenek hogy akkor olyan skint adjanak a 3 herohoz, amit mondjuk nem lehet alapbol kiszedni... de ha még azt se, akkor ne a 3 legfosabb skint
Én szoktam vele játszogatni, mikor már semmihez sincs agyam aznap, de kb egy böngészős kis fun game szintjén mozog, ehhez képest ilyen 5-10-15 euros utranzakciók vannak benne, 1-1 apró szarhoz ^^
veszel 3 skint + színt, 2 mountot + színt, 2 hőst és elment majdnem 100 euród, és még nem vetted ki a tizedét sem a dolgoknak ^^