d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Heroes Of The Storm Topic
Prev1262728293051Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 17 2015 07:44am
Quote (TrollBoss @ 17 Jan 2015 15:41)
meglepődnél, milyen magas a skill lvlem


80 évesek között te vagy a sztár
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 17 2015 08:12am
Quote (sylke @ Jan 17 2015 02:44pm)
80 évesek között te vagy a sztár


i hear 1200 mmr cryout
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 18 2015 07:20am
Quote (sylke @ 28 Dec 2014 17:06)
amig a reconnect ugy müködik, hogy annyit kell várnod ahány perc eltelt a gémben, addig nem is érdemes elinditani


most hogy beta van igazán lehetne ezzel kezdeni vmit
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 19 2015 12:32am
semmi.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 19 2015 12:33am
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 20 2015 03:13pm
Quote (qkatz @ 20 Jan 2015 23:02)


35 eurot elkérnek ezér?
elég pofátlanok

amugy vicces hogy a trailerben az a picsa diablo van, de a gémben már a rendes d2böl rakták be a modellt

This post was edited by sylke on Jan 20 2015 03:14pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 20 2015 03:15pm
Quote (qkatz @ 20 Jan 2015 23:02)


az egész game nem ér 35 eurot ^^
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 20 2015 03:20pm
Quote (CyberPunk666 @ 20 Jan 2015 23:15)
az egész game nem ér 35 eurot ^^


de még arra is képtelenek hogy akkor olyan skint adjanak a 3 herohoz, amit mondjuk nem lehet alapbol kiszedni... de ha még azt se, akkor ne a 3 legfosabb skint
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 20 2015 03:32pm
Quote (sylke @ 20 Jan 2015 23:20)
de még arra is képtelenek hogy akkor olyan skint adjanak a 3 herohoz, amit mondjuk nem lehet alapbol kiszedni... de ha még azt se, akkor ne a 3 legfosabb skint


Én szoktam vele játszogatni, mikor már semmihez sincs agyam aznap, de kb egy böngészős kis fun game szintjén mozog, ehhez képest ilyen 5-10-15 euros utranzakciók vannak benne, 1-1 apró szarhoz ^^

veszel 3 skint + színt, 2 mountot + színt, 2 hőst és elment majdnem 100 euród, és még nem vetted ki a tizedét sem a dolgoknak ^^
Member
Posts: 2,958
Joined: Jul 7 2007
Gold: 19,071.00
Jan 26 2015 06:28am
Szevasztok, hétvégén kaptam kulcsot végre... alig vártam rá 1 évet, ha valakinek van kedve xp share miatt partyzni, vegyen fel nyugodtan, moba múlt megvan bőven (bár mivel HotS-ot is toltam már haver accján, nem annyira mérvadó a moba múlt): dmitrij#2731
Köszi, jó játékot nektek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262728293051Next
Add Reply New Topic New Poll