d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > An Hero
Prev1262728
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 27 2014 07:01am
Quote (Rawen @ May 27 2014 12:57pm)
http://1.ii.gl/JwEmRHqI.png


same



11 oldalas topic és 50 postot látok benne
gondolom senee rici válvetve megszakértik az élet nagy dolgait
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 27 2014 07:01am
Quote (Rawen @ May 27 2014 01:57pm)
http://1.ii.gl/JwEmRHqI.png


En letöröltem egy hete a postblockert, de szerintem vissza fogom rakni mert rici telefossa a dota topicot.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 27 2014 07:02am
amúgy szene tud néha kurvavicces lenni

de ricit jobb blokkolva tartani, az a gyerek közveszélyes az agysejtekre, meg az emberi jóérzésre néze
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 27 2014 07:02am
>bárkit blokkolni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 27 2014 07:24am


tevefasz postjain is csak cringelni lehet, a legeredetibb viccesebb postjai azok, amiben semmit nem ír az éc mellé
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 27 2014 07:26am
Quote (jarabekg @ 27 May 2014 15:24)
http://4.ii.gl/c5H6PyHR.png

tevefasz postjain is csak cringelni lehet, a legeredetibb viccesebb postjai azok, amiben semmit nem ír az éc mellé


de azért pont 2 órája válaszoltál egy postomra
ügyes jari
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 27 2014 07:29am
Láttam ezt a lotyót, na mi van bitch? Lehetsz tőlem úrilány de ribanc is, mert a pénz meg a hatalom az enyém , tied a fasz, egy kis husi, amit bekaphatsz. Egy pár kurva kell, hogy a szavam lessék, ez Döglégy Zolee meg a pinamesék. A tesóm Lory B., egy tökös gyerek, és meghajtja bébi a kerek segged.
Ez egy faszszopó, ez meg egy seggnyaló, de mindegyiket dugom, mert így a jó. Minden napra kell a betevő, én meg megyek, tudod, amíg van elég nő. Mert ha Lory kúr, a Zoli is kúr, a Big Daddy kúr, mindenki kúr. Mikor a D.J. kúr, a Steve is kúr, a Dopeman gyúr, mindenki kúr.
Tudom haver, azt, hogy kiesz a franc, mert a faszomon az összes kibaszott ribanc. De nincs semmi harc, és nincs erőszak, amit hallasz, az az igazi hip-hop, nem pedig az a kibaszott pozitív szar, ez Döglégy Zoli meg a Kartel.
A sok szűk ribanc, ezt szeretem haver, a Lory B. mindegyiknek bever. Alig várom azt, hogy benyeld a káróm, de nem egy kurva kell, legalább három.
És mindegyiknek megvan a dolga, és nem érdekel a neve Kati vagy Olga. Mert akad itt punci rengeteg, a hatalmas valagak csak rengenek.
Van itt pina aki szeret, és kurva aki nem, pina aki szopik, és kurva aki nem.
Ribi aki bármikor baszik velem, és bármikor mondja, hogy - Oooh, ezt benyelem. Mert ez az a valami tudod, ami hajt, addig amíg meg nem kaptam minden csajt. Van ribi, aki hideg és olyan aki szűz, de olyan is akad, akinek a valaga tűz.
Kurva aki fekete, és ribi aki vörös, kurva aki szerény, és ribi aki tökös. Mindegyiket szeretem, de ez nem a szerelem, mert csakis egyedül a punci kell nekem.
Tudod nekem nem kell a flanc, mert imád az összes kibaszott ribanc. Nagy csöcs, kicsi derék, és nagy segg, ez jön be öcsi, ez az amit szeretek. Nem érdekelnek a manökenek, nekem lapos ribancok nem kellenek. És elegem van a divatlapokból, csontokkal és nem lakom jól. Mert nincs semmi jobb, mint egy ringyó, farkamra húzom, mert így a jó. Nincs semmi jobb, mint egy ribanc, benyeli a botomat, és nincs semmi gubanc. Nincs semmi jobb, mint egy ringyó, farkamra húzom, mert így a jó.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 08:16am
Quote (anyd @ May 27 2014 01:29pm)
Láttam ezt a lotyót, na mi van bitch? Lehetsz tőlem úrilány de ribanc is, mert a pénz meg a hatalom az enyém , tied a fasz, egy kis husi, amit bekaphatsz. Egy pár kurva kell, hogy a szavam lessék, ez Döglégy Zolee meg a pinamesék. A tesóm Lory B., egy tökös gyerek, és meghajtja bébi a kerek segged.
Ez egy faszszopó, ez meg egy seggnyaló, de mindegyiket dugom, mert így a jó. Minden napra kell a betevő, én meg megyek, tudod, amíg van elég nő. Mert ha Lory kúr, a Zoli is kúr, a Big Daddy kúr, mindenki kúr. Mikor a D.J. kúr, a Steve is kúr, a Dopeman gyúr, mindenki kúr.
Tudom haver, azt, hogy kiesz a franc, mert a faszomon az összes kibaszott ribanc. De nincs semmi harc, és nincs erőszak, amit hallasz, az az igazi hip-hop, nem pedig az a kibaszott pozitív szar, ez Döglégy Zoli meg a Kartel.
A sok szűk ribanc, ezt szeretem haver, a Lory B. mindegyiknek bever. Alig várom azt, hogy benyeld a káróm, de nem egy kurva kell, legalább három.
És mindegyiknek megvan a dolga, és nem érdekel a neve Kati vagy Olga. Mert akad itt punci rengeteg, a hatalmas valagak csak rengenek.
Van itt pina aki szeret, és kurva aki nem, pina aki szopik, és kurva aki nem.
Ribi aki bármikor baszik velem, és bármikor mondja, hogy - Oooh, ezt benyelem. Mert ez az a valami tudod, ami hajt, addig amíg meg nem kaptam minden csajt. Van ribi, aki hideg és olyan aki szűz, de olyan is akad, akinek a valaga tűz.
Kurva aki fekete, és ribi aki vörös, kurva aki szerény, és ribi aki tökös. Mindegyiket szeretem, de ez nem a szerelem, mert csakis egyedül a punci kell nekem.
Tudod nekem nem kell a flanc, mert imád az összes kibaszott ribanc. Nagy csöcs, kicsi derék, és nagy segg, ez jön be öcsi, ez az amit szeretek. Nem érdekelnek a manökenek, nekem lapos ribancok nem kellenek. És elegem van a divatlapokból, csontokkal és nem lakom jól. Mert nincs semmi jobb, mint egy ringyó, farkamra húzom, mert így a jó. Nincs semmi jobb, mint egy ribanc, benyeli a botomat, és nincs semmi gubanc. Nincs semmi jobb, mint egy ringyó, farkamra húzom, mert így a jó.


jégreteszlek
egyik kedvenc albumom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262728
Add Reply New Topic New Poll