d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
Prev126272829Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 19 2014 03:42am
Quote (SummertimeClothes @ 19 May 2014 08:51)
regen csomoszor, mostmar nem annyira
bar en full defektes vagyok, tesztat is sokszor csak megsozom es ugy eszem magaban


lol
mi a fasz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 19 2014 03:44am
nekem az a defektem hogy amikor van ilyen gombás tejfölös tészta, képes vagyok ketchupot tenni még arra is

> inb4 official Hunsub Vallomások topic

This post was edited by Anarkin on May 19 2014 03:45am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 19 2014 03:46am
Quote (SummertimeClothes @ 19 May 2014 08:51)
regen csomoszor, mostmar nem annyira
bar en full defektes vagyok, tesztat is sokszor csak megsozom es ugy eszem magaban


esetleg iszol hozzá egy kis kakaot vizzel

Quote (Anarkin @ 19 May 2014 11:44)
nekem az a defektem hogy amikor van ilyen gombás tejfölös tészta, képes vagyok ketchupot tenni még arra is

> inb4 official Hunsub Vallomások topic


MI
A
FASZ
???????????????????????????????????????????

This post was edited by sylke on May 19 2014 03:46am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 19 2014 03:46am
Quote (Anarkin @ May 19 2014 10:44am)
nekem az a defektem hogy amikor van ilyen gombás tejfölös tészta, képes vagyok ketchupot tenni még arra is

> inb4 official Hunsub Vallomások topic


lol attól én prüszkölve fosnék :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 19 2014 03:47am
Quote (SummertimeClothes @ 19 May 2014 07:51)
regen csomoszor, mostmar nem annyira
bar en full defektes vagyok, tesztat is sokszor csak megsozom es ugy eszem magaban


:DDDD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 19 2014 03:50am
Quote (Anarkin @ 19 May 2014 11:44)
nekem az a defektem hogy amikor van ilyen gombás tejfölös tészta, képes vagyok ketchupot tenni még arra is

> inb4 official Hunsub Vallomások topic


???????????????????????
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 19 2014 03:57am
túrós csusza
jó sok tejföl, jó sok cukor és jósok pirított szalonna
nyomnoym
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 19 2014 03:58am
Quote (Anarkin @ May 19 2014 10:44am)
nekem az a defektem hogy amikor van ilyen gombás tejfölös tészta, képes vagyok ketchupot tenni még arra is

> inb4 official Hunsub Vallomások topic


En alapbol nem szeretem a ketchupot, de ezt szo szerint keptelen lennek megenni.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 19 2014 04:01am
Quote (Vismajor @ May 18 2014 12:51pm)
mivel mi lefagyasztjuk a kenyeret és eleve félbe van vágva így obv


es erre van logikus magyarazat?

alapbol nem eleg szar minosegu a kenyer, meg le is kell fagyasztani?


amugy nem szoktam kenyeret enni, ha megis akkor a vegen kezdem, nem ertem mi ertelme kozeprol kezdeni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 19 2014 04:02am
Quote (TresholdOfUniverse @ 19 May 2014 12:01)
es erre van logikus magyarazat?

alapbol nem eleg szar minosegu a kenyer, meg le is kell fagyasztani?


amugy nem szoktam kenyeret enni, ha megis akkor a vegen kezdem, nem ertem mi ertelme kozeprol kezdeni


ha lefagyasztod nem szárad ki
Go Back To Magyar Topic List
Prev126272829Next
Add Reply New Topic New Poll