Quote (SummertimeClothes @ 19 May 2014 08:51)
regen csomoszor, mostmar nem annyira
bar en full defektes vagyok, tesztat is sokszor csak megsozom es ugy eszem magaban
esetleg iszol hozzá egy kis kakaot vizzel
Quote (Anarkin @ 19 May 2014 11:44)
nekem az a defektem hogy amikor van ilyen gombás tejfölös tészta, képes vagyok ketchupot tenni még arra is
> inb4 official Hunsub Vallomások topic
MI
A
FASZ
???????????????????????????????????????????
This post was edited by sylke on May 19 2014 03:46am