Quote (Baleee @ 5 Jun 2013 18:30)
Sheeeeeiiiiiiiiiiit. :((((((
Es nem keszul vmi hakkolt verzio hozza, ami erosebb, ugyan dragabb, de csak '1x' vagy is tovabb tart, annyival, hogy azert az esetleg dragabb arert mar megeri azt berakatni? ^^: D
gondolom te is rakodni akarsz bele?
ezért gondolom hogy elég gyorsan fog használodni sajnos, nem nagyon tudok semmi megoldást rá csak a cserét, mostanában kéne nekünk is de 100k körül vannak normálisak
vannak helyek ahol elvileg felesztergálják 20k körül de rokon autoszerelő azt mondja hogy nem megoldás az sem
amugy nekünk 10 éves idén de pl motorikusan nagyon toppon van, elektronikusan mint minden francia, szar