d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev12627282930Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 5 2013 11:30am
Quote (Inakwo @ 5 Jun 2013 19:28)
nekünk 206 van

egy hatalmas hibája van, a hátsó híd teljesen széria hibás, ezért nagyon gyakran cserélni kell ami nem olcso


Sheeeeeiiiiiiiiiiit. :((((((

Es nem keszul vmi hakkolt verzio hozza, ami erosebb, ugyan dragabb, de csak '1x' vagy is tovabb tart, annyival, hogy azert az esetleg dragabb arert mar megeri azt berakatni? ^^: D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 5 2013 11:30am
Quote (Baleee @ Jun 5 2013 06:23pm)
Balage:

Peugeot 206 SW 1.4 HDi-rol tudnal valami velemenyt mondani, ha azt mondod, hogy ne, akkor azt is plox, hogy miert ne, ha igen, miert ok.


az sw az a kombi nem? olvastam tc-n, hogy azt azer veszik, hogy tudjanak benne kefelni
lel
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 5 2013 11:31am
Quote (Taszilo.^ @ 5 Jun 2013 19:30)
az sw az a kombi nem? olvastam tc-n, hogy azt azer veszik, hogy tudjanak benne kefelni
lel


Az. Jep, arra kell, hogy ne a hatso ulesen kelljen, az kenyelmetlen.


Amugy meg csak kombi jatszik (topic nyito) a meheszkedes miatt.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 5 2013 11:34am
Quote (Baleee @ 5 Jun 2013 18:30)
Sheeeeeiiiiiiiiiiit. :((((((

Es nem keszul vmi hakkolt verzio hozza, ami erosebb, ugyan dragabb, de csak '1x' vagy is tovabb tart, annyival, hogy azert az esetleg dragabb arert mar megeri azt berakatni? ^^: D


gondolom te is rakodni akarsz bele?

ezért gondolom hogy elég gyorsan fog használodni sajnos, nem nagyon tudok semmi megoldást rá csak a cserét, mostanában kéne nekünk is de 100k körül vannak normálisak
vannak helyek ahol elvileg felesztergálják 20k körül de rokon autoszerelő azt mondja hogy nem megoldás az sem


amugy nekünk 10 éves idén de pl motorikusan nagyon toppon van, elektronikusan mint minden francia, szar
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 5 2013 11:36am
Quote (Inakwo @ 5 Jun 2013 19:34)
gondolom te is rakodni akarsz bele?

ezért gondolom hogy elég gyorsan fog használodni sajnos, nem nagyon tudok semmi megoldást rá csak a cserét, mostanában kéne nekünk is de 100k körül vannak normálisak
vannak helyek ahol elvileg felesztergálják 20k körül de rokon autoszerelő azt mondja hogy nem megoldás az sem


amugy nekünk 10 éves idén de pl motorikusan nagyon toppon van, elektronikusan mint minden francia, szar


Nem Bosch?_? Vagy ez meg nem. Ezt neztem amugy: http://www.hasznaltauto.hu/auto/peugeot/206/peugeot_206_sw_1.4_hdi_urban_plus_magyar._digit_klima._akcio-6914672
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 5 2013 11:42am
Quote (Baleee @ 5 Jun 2013 18:36)


az baj hogy kibaszott drágák a hátso hidak
és hamar elbaszodik főleg ha használatban és főleg ezeken az utakon
nézz utána :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 5 2013 12:10pm
Quote (Inakwo @ 5 Jun 2013 19:42)
az baj hogy kibaszott drágák a hátso hidak
és hamar elbaszodik főleg ha használatban és főleg ezeken az utakon
nézz utána :D


Igazabol az ez elotti postod utan mar kiabrandultam, mert eselytelen, hogy ne legyen 'megpakolva', vagy, hogy ne menjek vele 'terepre' (foldutra, ami azert viszonylag egyenes, de lehet neha godor).. Csak jo arnak tunt, meg totalcar tesztet olvastam rola, de za nyilvan nem 'hosszu tavu', azert kerdeztem.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 5 2013 01:20pm
Quote (Baleee @ 5 Jun 2013 19:10)
Igazabol az ez elotti postod utan mar kiabrandultam, mert eselytelen, hogy ne legyen 'megpakolva', vagy, hogy ne menjek vele 'terepre' (foldutra, ami azert viszonylag egyenes, de lehet neha godor).. Csak jo arnak tunt, meg totalcar tesztet olvastam rola, de za nyilvan nem 'hosszu tavu', azert kerdeztem.


szerintem neked nem éri meg

hiába a jo ár hallgass rám 10 éve gyűrök ilyet
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 4 2013 12:24am
[Bump]


VW Passat/Golf Kombibol milyen motor lenne idealis? Vagy egyaltalan erdemes VW-t nezni?

Vagy

BMW 320i / 320d Touring

Pl: http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/320/bmw_320i_touring-7006230

Jajj ez mar volt tema, balage meg is szakertette, hogy kurvadraga az alkatresz es gyakran kell cserelni. :C

This post was edited by Baleee on Jul 4 2013 12:39am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 4 2013 01:17am
én cabrio zastava 100 gtl-t keresek a nyárra
Go Back To Magyar Topic List
Prev12627282930Next
Add Reply New Topic New Poll