d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1262728293064Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 07:40am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 15:34)
Azert nevettel fel rajta mert irtozatosan primitiv vagy, ird be a google -ba hogy benzodiazepinek, mivel a xanax az a benzok csaladjaba tartozik, a hatoanyaga pedig alprazolam.
Olvass es tanulj a rohoges helyett, hulye gyerek...


Mindössze arra próbáltam előzőleg utalni, hogy 70 szem xanax után valószínűleg fel sem kelnél. Wikipediaból befosott dolgokra pedig nincs szükségem, elég tudást szereztem már az adott témában, köszönöm!
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:40am
Quote (beni @ Nov 14 2011 01:40pm)
ha postolok képet akkor mea culpázol te szerencsétlen? ^^


postolj, azt hogy moszkva este 10
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:41am
azt hittem, hogy csak trollkodik
visítok :(
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 14 2011 07:41am
Quote (xGurke @ 14 Nov 2011 14:41)
azt hittem, hogy csak trollkodik
visítok :(


amúgy nekem is sok idő volt eldönteni, hogy ez most komoly-e
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:42am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 14 2011 02:41pm)
amúgy nekem is sok idő volt eldönteni, hogy ez most komoly-e


én egyből felismertem a lelki sérültet a sorok mögött
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:42am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 01:40pm)
Mindössze arra próbáltam előzőleg utalni, hogy 70 szem xanax után valószínűleg fel sem kelnél. Wikipediaból befosott dolgokra pedig nincs szükségem, elég tudást szereztem már az adott témában, köszönöm!


akkor biztosan azt is tudod hogy szep fokozatosan kialakul a tolerancia, melynek koszonhetoen a szervezet egyre tobbet bir, viszont egyre csekelyebb a hatas es nyugodtan olvass utana a neten volt aki 200 darab utan felkellt, annyira nem vagy tajekozodott, amihez nem ertesz abba ne magyarazz bele.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 14 2011 07:44am
amúgy miután megjött kajni, elsőnek tudtam hogy ez lesz a koreográfia.. mintha már újból és újból nézném ugyanazt a filmet

megjön, isteníti magát, ő a nagymenő
utána elakarja hitetni magáról hogy ő mennyire intellektuális
és utána mekcsiken :(
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 07:44am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 15:42)
akkor biztosan azt is tudod hogy szep fokozatosan kialakul a tolerancia, melynek koszonhetoen a szervezet egyre tobbet bir, viszont egyre csekelyebb a hatas es nyugodtan olvass utana a neten volt aki 200 darab utan felkellt, annyira nem vagy tajekozodott, amihez nem ertesz abba ne magyarazz bele.


Igen, olvastam olyat is, hogy valaki 30 liter vizet iszik meg egyszerre. Igazából ott sántít a dolog, hogy nyelőcsőrepedést kapna az illető. Igazából nem izgat, hogy mennyi gyógyszert falsz be egy nap, de azért azt megjegyezném, hogy kurvára nem eszel meg egy darabot sem, ha netről próbálsz kuncsorogni idegen emberektől.
/e igazából igazából igazából

This post was edited by ecneB on Nov 14 2011 07:46am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:45am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:40pm)
postolj, azt hogy moszkva este 10


ha ennyire nem rémlik, akkor nem csak engem dodgeoltál ... mint ahogy akkor többen meg is jegyezték
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:46am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 01:44pm)
Igen, olvastam olyat is, hogy valaki 30 liter vizet iszik meg egyszerre. Igazából ott sántít a dolog, hogy nyelőcsőrepedést kapna az illető. Igazából nem izgat, hogy mennyi gyógyszert falsz be egy nap, de azért azt megjegyezném, hogy kurvára nem eszel meg egy darabot sem, ha netről próbálsz kuncsorogni idegen emberektől.


mutassak webcamom millios xanaxos dobozt? amugy engem rohadtul nem erdekel hogy ezt elhiszed e vagy sem, amugy sem buszkeseg ez.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262728293064Next
Closed New Topic New Poll