☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev
1
26
27
28
29
30
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 19254
Replies: 1284
Track Topic
ReDEyeS
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#271
May 18 2011 01:20pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:18)
nem tudom,már el van szívva az agyam
mindenesetre nagyon komoly
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#272
May 18 2011 01:20pm
Quote (Smat @ 18 May 2011 21:18)
http://imageshack.us/m/534/2060/bammj.png
jó a háttér
EdwardElric
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold
:
1,565.00
#273
May 18 2011 01:20pm
képet a kurvárol nem adok , mert ha meglátom bezúzom a laptop kijelzőt ( am anettet basztam meg )
barátnőmről meg hülye leszek képet adni
am meg azt mondod hogy jaj de hülye vagyok meg nem gondolok anyámékra a faszomat se érdekli anyám már vagy 4 éve ... amióta kidobta apámat pedig szerencsétlen helyébe én is a pohárhoz nyúltam volna ilyen nő mellett ( mármint anyám mellett)
ahj elkezdett vérezni a kötés mert gyorsan akartam leírni és elővettem a másik kezem (mármint nem a szatyorból hanem a kendőből)
ReDEyeS
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#274
May 18 2011 01:21pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:20)
képet a kurvárol nem adok , mert ha meglátom bezúzom a laptop kijelzőt ( am anettet basztam meg )
barátnőmről meg hülye leszek képet adni
am meg azt mondod hogy jaj de hülye vagyok meg nem gondolok anyámékra a faszomat se érdekli anyám már vagy 4 éve ... amióta kidobta apámat pedig szerencsétlen helyébe én is a pohárhoz nyúltam volna ilyen nő mellett ( mármint anyám mellett)
ahj elkezdett vérezni a kötés mert gyorsan akartam leírni és elővettem a másik kezem (mármint nem a szatyorból hanem a kendőből)
ez kezd elbúrjánzani
akkor post pic a hugáról
vele nem jársz akkor
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#275
May 18 2011 01:21pm
Quote (EdwardElric @ 19 May 2011 00:20)
képet a kurvárol nem adok , mert ha meglátom bezúzom a laptop kijelzőt ( am anettet basztam meg )
barátnőmről meg hülye leszek képet adni
am meg azt mondod hogy jaj de hülye vagyok meg nem gondolok anyámékra a faszomat se érdekli anyám már vagy 4 éve ... amióta kidobta apámat pedig szerencsétlen helyébe én is a pohárhoz nyúltam volna ilyen nő mellett ( mármint anyám mellett)
ahj elkezdett vérezni a kötés mert gyorsan akartam leírni és elővettem a másik kezem (mármint nem a szatyorból hanem a kendőből)
Szomorú leszek ha nem postolsz képet a lányokról.
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#276
May 18 2011 01:21pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 19:20)
képet a kurvárol nem adok , mert ha meglátom bezúzom a laptop kijelzőt ( am anettet basztam meg )
barátnőmről meg hülye leszek képet adni
am meg azt mondod hogy jaj de hülye vagyok meg nem gondolok anyámékra a faszomat se érdekli anyám már vagy 4 éve ... amióta kidobta apámat pedig szerencsétlen helyébe én is a pohárhoz nyúltam volna ilyen nő mellett ( mármint anyám mellett)
ahj elkezdett vérezni a kötés mert gyorsan akartam leírni és elővettem a másik kezem (
mármint nem a szatyorból hanem a kendőből
)
Kész, kiégtem teljesen. :DDDD
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#277
May 18 2011 01:22pm
lassan tényleg nem tudom elhinni, h ez igaz
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#278
May 18 2011 01:22pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:20)
képet a kurvárol nem adok , mert ha meglátom bezúzom a laptop kijelzőt ( am anettet basztam meg )
barátnőmről meg hülye leszek képet adni
am meg azt mondod hogy jaj de hülye vagyok meg nem gondolok anyámékra a faszomat se érdekli anyám már vagy 4 éve ... amióta kidobta apámat pedig szerencsétlen helyébe én is a pohárhoz nyúltam volna ilyen nő mellett ( mármint anyám mellett)
ahj elkezdett vérezni a kötés mert gyorsan akartam leírni és elővettem a másik kezem (mármint nem a szatyorból hanem a kendőből)
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#279
May 18 2011 01:22pm
Quote (Nerz8 @ May 18 2011 09:17pm)
nem bírtad elviselni a látványt ,,, és azonnal bevágtál ,,,, fél liter pálinkát meg pár xanaxot.
faszom,nem találtam csak bort meg c-vitamint,meg 1 kis magnéziumot
nem baj,hátha beadja
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#280
May 18 2011 01:22pm
egyébként melyikük sírt jobban az ágyadon?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
26
27
28
29
30
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact