d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev12627282930129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 01:20pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:18)
nem tudom,már el van szívva az agyam


mindenesetre nagyon komoly :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 01:20pm
Quote (Smat @ 18 May 2011 21:18)
http://imageshack.us/m/534/2060/bammj.png


jó a háttér
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
May 18 2011 01:20pm
képet a kurvárol nem adok , mert ha meglátom bezúzom a laptop kijelzőt ( am anettet basztam meg ) :(
barátnőmről meg hülye leszek képet adni

am meg azt mondod hogy jaj de hülye vagyok meg nem gondolok anyámékra a faszomat se érdekli anyám már vagy 4 éve ... amióta kidobta apámat pedig szerencsétlen helyébe én is a pohárhoz nyúltam volna ilyen nő mellett ( mármint anyám mellett)
ahj elkezdett vérezni a kötés mert gyorsan akartam leírni és elővettem a másik kezem (mármint nem a szatyorból hanem a kendőből)
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 01:21pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:20)
képet a kurvárol nem adok , mert ha meglátom bezúzom a laptop kijelzőt ( am anettet basztam meg ) :(
barátnőmről meg hülye leszek képet adni

am meg azt mondod hogy jaj de hülye vagyok meg nem gondolok anyámékra a faszomat se érdekli anyám már vagy 4 éve ... amióta kidobta apámat pedig szerencsétlen helyébe én is a pohárhoz nyúltam volna ilyen nő mellett ( mármint anyám mellett)
ahj elkezdett vérezni a kötés mert gyorsan akartam leírni és elővettem a másik kezem (mármint nem a szatyorból hanem a kendőből)


ez kezd elbúrjánzani :o

akkor post pic a hugáról :d vele nem jársz akkor
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2011 01:21pm
Quote (EdwardElric @ 19 May 2011 00:20)
képet a kurvárol nem adok , mert ha meglátom bezúzom a laptop kijelzőt ( am anettet basztam meg ) :(
barátnőmről meg hülye leszek képet adni

am meg azt mondod hogy jaj de hülye vagyok meg nem gondolok anyámékra a faszomat se érdekli anyám már vagy 4 éve ... amióta kidobta apámat pedig szerencsétlen helyébe én is a pohárhoz nyúltam volna ilyen nő mellett ( mármint anyám mellett)
ahj elkezdett vérezni a kötés mert gyorsan akartam leírni és elővettem a másik kezem (mármint nem a szatyorból hanem a kendőből)


Szomorú leszek ha nem postolsz képet a lányokról. :(
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 01:21pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 19:20)
képet a kurvárol nem adok , mert ha meglátom bezúzom a laptop kijelzőt ( am anettet basztam meg ) :(
barátnőmről meg hülye leszek képet adni

am meg azt mondod hogy jaj de hülye vagyok meg nem gondolok anyámékra a faszomat se érdekli anyám már vagy 4 éve ... amióta kidobta apámat pedig szerencsétlen helyébe én is a pohárhoz nyúltam volna ilyen nő mellett ( mármint anyám mellett)
ahj elkezdett vérezni a kötés mert gyorsan akartam leírni és elővettem a másik kezem (mármint nem a szatyorból hanem a kendőből)


Kész, kiégtem teljesen. :DDDD
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:22pm
lassan tényleg nem tudom elhinni, h ez igaz
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 01:22pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:20)
képet a kurvárol nem adok , mert ha meglátom bezúzom a laptop kijelzőt ( am anettet basztam meg ) :(
barátnőmről meg hülye leszek képet adni

am meg azt mondod hogy jaj de hülye vagyok meg nem gondolok anyámékra a faszomat se érdekli anyám már vagy 4 éve ... amióta kidobta apámat pedig szerencsétlen helyébe én is a pohárhoz nyúltam volna ilyen nő mellett ( mármint anyám mellett)
ahj elkezdett vérezni a kötés mert gyorsan akartam leírni és elővettem a másik kezem (mármint nem a szatyorból hanem a kendőből)


Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:22pm
Quote (Nerz8 @ May 18 2011 09:17pm)
nem bírtad elviselni a látványt ,,, és azonnal bevágtál ,,,, fél liter pálinkát meg  pár xanaxot.


faszom,nem találtam csak bort meg c-vitamint,meg 1 kis magnéziumot
nem baj,hátha beadja
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 01:22pm
egyébként melyikük sírt jobban az ágyadon?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12627282930129Next
Closed New Topic New Poll