d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1262728293035Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 9 2011 09:08am
buzi bence ne szpemmelj gyere honolni
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 9 2011 09:09am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 17:06)
te viszont egy istsnkirály vagy mi xDDDD
hagyjál már, nem vagyok ostoba, egyszerűen nem is akarok közétek beilleszkedni :D csak páran ebben a tévhitben vannak. pedig max pár embert csipkedni járok ide fel xd jézusom lassan rossz nézni ahogy sírtok. már az lesz, hogy én skizofrén vagyok és elmebeteg ja és meg kéne ölnöm magam... ohhh sry ezek már mind elhagzottak ezer meg ezer könny társaságában xDDD


mivel már elástad magad nem, de régen sírtál 1 évig hogy nem tudsz beilleszkedni
ezt azért ne felejtsük el :)
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 09:10am
Quote (Namechange @ 9 Mar 2011 17:09)
mivel már elástad magad nem, de régen sírtál 1 évig hogy nem tudsz beilleszkedni
ezt azért ne felejtsük el :)


ő mikor és miért NEM sírt? :D

7kor nagytemplom

nn kes

xDD

This post was edited by ReDEyeS on Mar 9 2011 09:10am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 9 2011 09:11am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 17:06)
te viszont egy istsnkirály vagy mi xDDDD
hagyjál már, nem vagyok ostoba, egyszerűen nem is akarok közétek beilleszkedni :D csak páran ebben a tévhitben vannak. pedig max pár embert csipkedni járok ide fel xd jézusom lassan rossz nézni ahogy sírtok. már az lesz, hogy én skizofrén vagyok és elmebeteg ja és meg kéne ölnöm magam... ohhh sry ezek már mind elhagzottak ezer meg ezer könny társaságában xDDD


te jo isten, ezt a sok hulyeseget honnan a kis faszombol szulted? leri rolad, hogy fogalmad sincs mit is jelentenek az altalad emlitett kifejezesek. probalod magad intelligensnek feltuntetni, de vhogy pont az ellenkezoje jon le az embereknek.

Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 9 2011 09:11am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 17:10)
ő mikor és miért NEM sírt? :D

7kor nagytemplom

nn kes

xDD


xDD

nincs kedvem csinálni a cuccodat :\
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 09:11am
Amúgy milyen az avám?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 9 2011 09:12am
Quote
olvasni tanulj meg plz
9edikbe nyomtam 88 kilot de akk már nem gyurtam... csak ökörködtünk spanokal, miverl nekem rl haverjaim is vannak
és mielött flamelnél, 15 évesen nemtom hány kiloval szarakodtál.....25 kb


:))))))))

legen




























....
















wait for it!




















dary

This post was edited by Namechange on Mar 9 2011 09:12am
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 09:12am
Quote (ecneB @ Mar 9 2011 05:11pm)
te jo isten, ezt a sok hulyeseget honnan a kis faszombol szulted? leri rolad, hogy fogalmad sincs mit is jelentenek az altalad emlitett kifejezesek. probalod magad intelligensnek feltuntetni, de vhogy pont az ellenkezoje jon le az embereknek.


nem, ezeket mondták már nekem az itteni fórumozók :D

Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 05:10pm)
ő mikor és miért NEM sírt? :D

7kor nagytemplom

nn kes

xDD


ezt durexplay mondta
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 9 2011 09:12am
in 1 days, 9 hours
in 1 days, 9 hours
in 1 days, 9 hours
in 1 days, 9 hours
in 1 days, 9 hours
in 1 days, 9 hours
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 09:12am
Quote (sylke @ 9 Mar 2011 20:12)
in 1 days, 9 hours
in 1 days, 9 hours
in 1 days, 9 hours
in 1 days, 9 hours
in 1 days, 9 hours
in 1 days, 9 hours


MUST

NOT

FAP
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262728293035Next
Add Reply New Topic New Poll