d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev12627282930122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 27 2010 01:04pm
Quote (Moonflow @ 27 Jun 2010 21:02)
rlsux


komolyan elgondolkodik az ember ilyenkor, hogy mi is az élet célja igazából? miért hajtjuk az anyagi sikert, mikor a boldogság akár egy szelet sajtból is fakadhat? ilyenkor látod fáj a szívem..megint jó lenne írni egy könyvet:)

csokott ilyenkor is segít, egyél sajtot
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jun 27 2010 01:05pm
pipáztam az erkélyen, jó volt, de kicsit beütött, rég pipáztam már :c
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 27 2010 01:08pm
Mindig olyankor alszom el, amikor a jó dolgok történnek. Ráadásúl mérgemben, hogy felvertek kimorogtam, hogy nem érdekel ki az, alszom.
Pech, hogy jól nézett ki a vendég :(
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 27 2010 01:12pm
Quote (Ghostmasterq @ 27 Jun 2010 00:31)
Ma köszöntem jancsinak de nem ismert fel :c

JA ÉS JÚLIUS ÖTÖDIKÉN KEZDŐDIK A RÓKMARATON @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@


soz : \
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 27 2010 01:19pm
tegnap 11kor bemásztam a városba, berúgtam aztán hatalmasat buliztam, csajokkal kavartam. jó volt :love:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 27 2010 01:43pm
Quote (jarabekg @ 27 Jun 2010 21:19)
tegnap 11kor bemásztam a városba, berúgtam aztán hatalmasat buliztam, csajokkal kavartam. jó volt :love:


cigi volt?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 28 2010 04:14am
tegnap imdethtel kisétáltunk a fesztiválra a borudvarba, hogy besznobulunk és borkóstolunk. megittunk 3-4 pohár bort, mikor észrevettük egy régi osztálytársunkat egy padnál egy társaságban. a végén kiderült hogy volt még ott rajta kívül 2 volt osztálytársunk is. leültünk inni velük. 2 csaj odament a Hilltop kisházikójához, és letarhálták a csávót egy üveg borra, mondván már vettek 10 üveggel meg 2-3 ilyen 3 literes papírdobozos kiszereléssel. közeledett a zárás, odamentem, hogy veszek bontott palackot, akciósan. erre a gyerek kibasz elém 5 üveg bort, amiből 4 félig volt, 1 teli bontatlan, meg egy bontatlan 3literes dobozt is kaptunk, mondván megmaradt, lusták bepakolni kocsiba, vigyük a picsába. egy másik pincészet kisházából meg kaptunk másfél kiló pogácsát mert az is megmaradt.

imdeth összehányt mindent, végén hazasétáltunk, epik volt.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 28 2010 04:17am
Quote (bbaallaaggee @ 28 Jun 2010 12:14)
tegnap imdethtel kisétáltunk a fesztiválra a borudvarba, hogy besznobulunk és borkóstolunk. megittunk 3-4 pohár bort, mikor észrevettük egy régi osztálytársunkat egy padnál egy társaságban. a végén kiderült hogy volt még ott rajta kívül 2 volt osztálytársunk is. leültünk inni velük. 2 csaj odament a Hilltop kisházikójához, és letarhálták a csávót egy üveg borra, mondván már vettek 10 üveggel meg 2-3 ilyen 3 literes papírdobozos kiszereléssel. közeledett a zárás, odamentem, hogy veszek bontott palackot, akciósan. erre a gyerek kibasz elém 5 üveg bort, amiből 4 félig volt, 1 teli bontatlan, meg egy bontatlan 3literes dobozt is kaptunk, mondván megmaradt, lusták bepakolni kocsiba, vigyük a picsába. egy másik pincészet kisházából meg kaptunk másfél kiló pogácsát mert az is megmaradt.

imdeth összehányt mindent, végén hazasétáltunk, epik volt.


imdeth te álat!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 28 2010 04:26am
imdeth te hányósálat!
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 28 2010 04:27am
noobok vagytok
Go Back To Magyar Topic List
Prev12627282930122Next
Add Reply New Topic New Poll