Quote (bbaallaaggee @ 28 Jun 2010 12:14)
tegnap imdethtel kisétáltunk a fesztiválra a borudvarba, hogy besznobulunk és borkóstolunk. megittunk 3-4 pohár bort, mikor észrevettük egy régi osztálytársunkat egy padnál egy társaságban. a végén kiderült hogy volt még ott rajta kívül 2 volt osztálytársunk is. leültünk inni velük. 2 csaj odament a Hilltop kisházikójához, és letarhálták a csávót egy üveg borra, mondván már vettek 10 üveggel meg 2-3 ilyen 3 literes papírdobozos kiszereléssel. közeledett a zárás, odamentem, hogy veszek bontott palackot, akciósan. erre a gyerek kibasz elém 5 üveg bort, amiből 4 félig volt, 1 teli bontatlan, meg egy bontatlan 3literes dobozt is kaptunk, mondván megmaradt, lusták bepakolni kocsiba, vigyük a picsába. egy másik pincészet kisházából meg kaptunk másfél kiló pogácsát mert az is megmaradt.
imdeth összehányt mindent, végén hazasétáltunk, epik volt.
imdeth te álat!