☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Keménykötéses
Prev
1
26
27
28
29
30
41
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 7330
Replies: 405
Track Topic
pocahontas
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold
:
13.37
#271
Jun 22 2010 10:27am
Quote (David_ibolykane @ 22 Jun 2010 18:25)
Elképzeltem, ahogy mondod úgy, hogy ilyen arcot vágsz.
http://i45.tinypic.com/5yw3u1.jpg
És mosolyogtam.
és mi olyan vicces ezen?
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#272
Jun 22 2010 10:29am
Quote (pocahontas @ 22 Jun 2010 18:14)
josheide+szuzsika
kétszerelmes pááááár mindigegyütt jááááár
féltékenységből mondod csak!
pocahontas
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold
:
13.37
#273
Jun 22 2010 10:30am
Quote (josheide @ 22 Jun 2010 18:29)
féltékenységből mondod csak!
én vagyok a kalapáccsal
This post was edited by pocahontas on Jun 22 2010 10:31am
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#274
Jun 22 2010 10:32am
Quote (pocahontas @ 22 Jun 2010 18:27)
és mi olyan vicces ezen?
Pont ez az, hogy semmi.
Kevesebbet kéne négerkednem, mert a végén akkor is röhögni fogok, ha valaki megpusztul AIDS-be.
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#275
Jun 22 2010 10:34am
Quote (pocahontas @ Jun 22 2010 04:30pm)
én vagyok a kalapáccsal
tacsi szereti ha kinozzák a cafka testét
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#276
Jun 22 2010 10:35am
Quote (David_ibolykane @ Jun 22 2010 05:32pm)
Pont ez az, hogy semmi.
Kevesebbet kéne négerkednem, mert a végén akkor is röhögni fogok, ha valaki megpusztul AIDS-be.
lol vki meghalt écben?
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddd
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#277
Jun 22 2010 10:37am
valaki foglalja össze a wall of textet mert lusta vagyok elolvasni
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#278
Jun 22 2010 10:38am
Quote (bbaallaaggee @ Jun 22 2010 05:37pm)
valaki foglalja össze a wall of textet mert lusta vagyok elolvasni
jozef a rulzor és rájött, hogy nincs szüksége internetre mert ő a rulzor
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#279
Jun 22 2010 10:39am
Quote (Vharimatras @ 22 Jun 2010 18:38)
jozef a rulzor és rájött, hogy nincs szüksége internetre mert ő a rulzor
dank
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#280
Jun 22 2010 11:02am
Quote (David_ibolykane @ 22 Jun 2010 18:25)
Elképzeltem, ahogy mondod úgy, hogy ilyen arcot vágsz.
http://i45.tinypic.com/5yw3u1.jpg
És mosolyogtam.
szekszi ez a kép
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
26
27
28
29
30
41
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact