Quote (Cpt_Ghost @ 26 Dec 2009 01:56)
ja igen meg még azt szeretném megkérdezni h miért banolnak azért ha 1 másik ip-ről logolok fel az accommal?(vagy eggyeltalán banolnak-e, gondolok itt arra hogy pl sulibol fellépek jsp-re)
Ez önmagában nem probléma, csak ha egy scammerrel lépsz fel egy helyről, akkor téged is lockolhatnak.
Quote (kemiii1338 @ 26 Dec 2009 10:06)
Mi történik akkor, ha valaki scammed itemet/fg-t kap?
Semmi, kivéve, ha ő is közreműködött a lopásban vagy az fg eltüntetésében.