d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1262728293069Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 2 2010 02:39am
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=44060105&f=267

Láttátok már ezt? Elvileg a gyerek trade nélkül tolta idáig :O
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 3 2010 01:36pm
DE AZÉRT LEHETNE AKTÍVABB A TOPIC :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 3 2010 02:28pm

smile.gif
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 4 2010 03:31am
Sikerült meghalni :(
-14 mil
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jun 4 2010 03:35am
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Klontar, Gyuladze
TE ÁLLAT : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Quote (Ghostmasterq @ 4 Jun 2010 11:31)
Sikerült meghalni :(
-14 mil


:( rip
Látom szinte blognak használod a topicot. :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 4 2010 03:36am
Quote (Klontar @ 4 Jun 2010 11:35)
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Klontar, Gyuladze
TE ÁLLAT : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



:( rip
Látom szinte blognak használod a topicot. :D


Senki se írkál, hát megteszem én :D
btw azt hiszem ennyi volt RS pályafutásom
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jun 4 2010 03:36am
Quote (Ghostmasterq @ 4 Jun 2010 11:36)
Senki se írkál, hát megteszem én :D
btw azt hiszem ennyi volt RS pályafutásom


Jaj hagyd már, 14 mill nem a világ vége - és ezt én mondom akinek az egész bankja ér kb. 6-ot.
Nem a mani a lényeg
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 4 2010 03:40am
Quote (Klontar @ 4 Jun 2010 11:36)
Jaj hagyd már, 14 mill nem a világ vége - és ezt én mondom akinek az egész bankja ér kb. 6-ot.
Nem a mani a lényeg


az anyja picsáját,most kezdjem előről? :D
Kb 2 éve megvolt ez a pénz, és most az egész bankom ér kb 5 millát 8D
Az anyja kocsogit a slayernek és a Spiritual warrioroknak :c meg nekem is,hogy nem vettem fel GOD cuccokat

This post was edited by Ghostmasterq on Jun 4 2010 03:40am
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jun 4 2010 03:41am
Quote (Ghostmasterq @ 4 Jun 2010 11:40)
az anyja picsáját,most kezdjem előről? :D
Kb 2 éve megvolt ez a pénz, és most az egész bankom ér kb 5 millát 8D
Az anyja kocsogit a slayernek és a Spiritual warrioroknak :c meg nekem is,hogy nem vettem fel GOD cuccokat


Elölről? A skilljeid megmaradtak, mindened megmaradt, pénzt meg bármikor lehet gyüjteni.
Én se megyek saradomin setbe pvpzni, de ez softcore jatek, a halal benne van a pakliban... :)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 4 2010 03:41am


egy rs jatekos. ti igazabol mind ilyenek vagytok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262728293069Next
Add Reply New Topic New Poll