Quote (Ghostmasterq @ 4 Jun 2010 11:40)
az anyja picsáját,most kezdjem előről?

Kb 2 éve megvolt ez a pénz, és most az egész bankom ér kb 5 millát 8D
Az anyja kocsogit a slayernek és a Spiritual warrioroknak :c meg nekem is,hogy nem vettem fel GOD cuccokat
Elölről? A skilljeid megmaradtak, mindened megmaradt, pénzt meg bármikor lehet gyüjteni.
Én se megyek saradomin setbe pvpzni, de ez softcore jatek, a halal benne van a pakliban...
