d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev1262728293055Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 4 2010 12:08pm
felmegyek eppen es szetlovetem magam de valami elkepeszto modon.

aztan 20 perc alatt megunom
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 4 2010 12:12pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 4 2010 07:08pm)
felmegyek eppen es szetlovetem magam de valami elkepeszto modon.

aztan 20 perc alatt megunom


ok
jovok en is
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 4 2010 12:16pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 4 2010 07:08pm)
felmegyek eppen es szetlovetem magam de valami elkepeszto modon.

aztan 20 perc alatt megunom


hippiesmustdie vagy mivolt :(
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 4 2010 12:19pm
Van egy 6os ca szobank
gyuttok?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 4 2010 12:30pm
Quote (szabika @ Mar 4 2010 07:19pm)
Van egy 6os ca szobank
gyuttok?


3 clan arena alatt senkit se lottem le :D

egy honapra megint ennyit

amugy goddamnhippies
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 4 2010 01:32pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 4 2010 07:30pm)
3 clan arena alatt senkit se lottem le :D

egy honapra megint ennyit

amugy goddamnhippies


nem talaltalak a keresoben am :(

0 Member(s) found containing "goddamnhippies".

This post was edited by szabika on Mar 4 2010 01:34pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 4 2010 02:19pm
Quote (Anarkin @ Mar 4 2010 06:54pm)
Én is leírom a véleményemet, mert az említett gamek mindegyikével éveket játszottam (legkevesebbet UT-val, legtöbbet CS:S-al)

Quake meg UT egy teljesen más kategória, abszolút felesleges összehasonlítani CS-vel.

Sem UT-ban, sem Quake-ben nem voltam sosem kiemelkedő -- persze bunnyzni tökéletesen megtanultam keserves hónapok alatt mindegyikben, és pub-on is legyőztem a nagy átlagot, de ez tudjuk kb. mit jelent..

CS:S-re talán azt mondanám, hogy ott high közeli lehetek, de ott sem az aim ami a legtöbbet nyomja a latba -- és itt jön képbe a mozgás. Szinte évek óta ugyan úgy lövök, egyszerűen csak amíg Quake-ben és UT-ban annak kell kifejlődnie, hogy átlásd a következő 15 lépésedet, merre megy ő, merre mész Te (mivel piszok gyorsan szántasz át a pályán) addig CS:S-ben azt kell megtanulni, hogy abban a "korlátolt testben" milyen mozdulatokkal tudsz a leghamarabb lőni, visszabújni, és ráérezni ezek ritmusára

Ízlések és pofonok, hogy kinek mi tetszik, de ismételten: A 3 három játék 2 teljesen különböző kategória, annak ellenére hogy FPS-ek


útébe nincs banni ofx
DE AZÉRT ÉRTEM ÁM MIT AKARSZ MONDANI :DDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 4 2010 02:35pm
Quote (szabika @ Mar 4 2010 08:32pm)
nem talaltalak a keresoben am :(

0 Member(s) found containing "goddamnhippies".


rosszul emlekeztem, beleptem csak a kedvedert bar nemtom minek ez neked

DamnHippies needs frags — badly!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 5 2010 07:34am
ez a topik nem lehet a masodik oldalon~~~
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Mar 5 2010 07:37am
Quote (szabika @ 5 Mar 2010 15:34)
ez a topik nem lehet a masodik oldalon~~~


iso frags
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262728293055Next
Add Reply New Topic New Poll