Quote (Mesh2_returned @ Sat, 30 May 2009, 22:04)
ja, csak ha nyersz, akkor is leginkább vesztesz, de biztos nehéz lenne megértenie sokmindenkinek, hogy mire gondolok.
hát, ha nem írod le, akkor az. (én most kábé arra gondoltam, hogy ha igaza van a másik oldalnak, tehát van Isten, meg minden vele járó móka, akkor az emberiség túlnyomó többsége a pokolban fog hesszelni az örökkévalóságig, már ha az egyház által diktált törvények igazak és érvényesek)
de most megint ki beszélt itt nyerésről?
csak leírtam, hogy AMÚGY lehet, de itt nemigen, és nem is az a célom (másnak mondjuk lehet)...