d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hiszel Istenben?
Prev1262728293031Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 30 2009 02:08pm
Quote (Mesh2_returned @ Sat, 30 May 2009, 22:04)
ja, csak ha nyersz, akkor is leginkább vesztesz, de biztos nehéz lenne megértenie sokmindenkinek, hogy mire gondolok.


hát, ha nem írod le, akkor az. (én most kábé arra gondoltam, hogy ha igaza van a másik oldalnak, tehát van Isten, meg minden vele járó móka, akkor az emberiség túlnyomó többsége a pokolban fog hesszelni az örökkévalóságig, már ha az egyház által diktált törvények igazak és érvényesek)
de most megint ki beszélt itt nyerésről?
csak leírtam, hogy AMÚGY lehet, de itt nemigen, és nem is az a célom (másnak mondjuk lehet)...
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 30 2009 02:11pm
Quote (bajcli @ Sat, 30 May 2009, 20:08)
hát, ha nem írod le, akkor az. (én most kábé arra gondoltam, hogy ha igaza van a másik oldalnak, tehát van Isten, meg minden vele járó móka, akkor az emberiség túlnyomó többsége a pokolban fog hesszelni az örökkévalóságig, már ha az egyház által diktált törvények igazak és érvényesek)
de most megint ki beszélt itt nyerésről?
csak leírtam, hogy AMÚGY lehet, de itt nemigen, és nem is az a célom (másnak mondjuk lehet)...


émmá feladtam.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 30 2009 02:11pm
Quote (Oberon_os @ Sat, 30 May 2009, 22:11)
émmá feladtam.


én is, most már csak a grafománia beszél belőlem.
mondjuk eddig se akartam én senkit meggyőzni, csak hőbörögtem, hogy milyen egy vita ez... :D
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
May 30 2009 02:27pm
Quote (bajcli @ Sat, 30 May 2009, 22:08)
hát, ha nem írod le, akkor az. (én most kábé arra gondoltam, hogy ha igaza van a másik oldalnak, tehát van Isten, meg minden vele járó móka, akkor az emberiség túlnyomó többsége a pokolban fog hesszelni az örökkévalóságig, már ha az egyház által diktált törvények igazak és érvényesek)
de most megint ki beszélt itt nyerésről?
csak leírtam, hogy AMÚGY lehet, de itt nemigen, és nem is az a célom (másnak mondjuk lehet)...


én meg most nem erről a hitről folytatott vitáról beszéltem, hanem úgy a vitáról egyáltalán, ha egy kicsit utánagondolsz, akkor rájössz, hogy többet vesztesz, mint nyersz, azzal, ha felül kerekedsz egy vitában.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 30 2009 02:28pm
Hál Istennek, ateista vagyok.


Btw


[x] Y
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2009 02:28pm
na jóéjt mindenkinek :~)
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 30 2009 02:29pm
Quote (Baleee @ Sat, May 30 2009, 09:28pm)
Hál Istennek, ateista vagyok.


Btw


[x] Y


:huh:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 30 2009 02:31pm
Quote (iFeelAlone @ Sat, 30 May 2009, 20:29)
:huh:


Jóvanna, most láttam szar viccek között, el kellett sütnöm. :(

Igen hiszek, bár hmm... néha megingok..
Kereszteltek, első áldoztam, bérmálkoztam.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 30 2009 02:34pm
Quote (Mesh2_returned @ Sat, 30 May 2009, 22:27)
én meg most nem erről a hitről folytatott vitáról beszéltem, hanem úgy a vitáról egyáltalán, ha egy kicsit utánagondolsz, akkor rájössz, hogy többet vesztesz, mint nyersz, azzal, ha felül kerekedsz egy vitában.


utánagondoltam, nem jövök rá, hogy miért is.
oszd már meg...
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
May 30 2009 02:40pm
Quote (bajcli @ Sat, 30 May 2009, 22:34)
utánagondoltam, nem jövök rá, hogy miért is.
oszd már meg...


inkább nem, vegyük úgy, hogy neked van igazad.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262728293031Next
Add Reply New Topic New Poll