d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1262728293058Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 01:09pm
Quote (BiceBoca @ Mon, May 25 2009, 07:08pm)
jó mind1...ezért jön le hülyén a dolog...mit hittetek azt mondjuk gyerekünk lesz gyajjdegyóóó tök buli..vagy mi??? szerinted nem gondoltuk 1000 meg 1milliószor végig?....


hát nyílik itt elég felesleges topik, szerintem az emberek 98%-a nem vette komolyan
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:10pm
[HUNSUB]E-dramat akarok.[/HUNSUB]
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 01:10pm
Meg kell ertened Gica, hogy amire ti vallalkoztok - ebben a korban - az ritkan sul el jol.
Es ezert az emberek eloitelettel gondolkoznak, ami NEM alaptalan.
Epp ezert fogtok meg kapni negativ velemenyt es, ha meg ezeket sem tudod kulturaltan kezelni akkor, hogy akarsz gyereket nevelni?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 01:11pm
Quote (Klontar @ Mon, May 25 2009, 07:10pm)
[HUNSUB]E-dramat akarok.[/HUNSUB]


lekésted
omg 14 lett a ppd-m... lassítok

This post was edited by xGurke on May 25 2009 01:11pm
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:11pm
Quote (Saou @ Mon, May 25 2009, 09:02pm)
Nem akarok nagyon modoros/nyugíjas lenni, de most ezt le kell írnom.


Az elején kurvasok leányanya gondolja azt, hogy nagyon jó lesz neki, meg a gyereknek, meg a papának. Akkor mégis miért van az, hogy oly sokan végül kukába/vécébe dobják, vagy vízbe fojtják?


Kicsit erős, de érdemes rajta elgondolkozni.



ja és:

LOWFASZBUTAGECI 14 EVES GTFO A TOPICBOL, ASSETUDODMIAZAPINA



Na itt a baj. Akik nincsenek a helyzetbe azok nem tudják beleélni magukat. Ha most éppen benned lenne ez a gyermek (és kb ugyanígy mint én 5 éves korod óta azt tervezgetnéd hogy minimum 6 gyereked lesz mert annyira szereted őket) egészen másképp gondolkodnál.
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 25 2009 01:11pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:55)
figyelj. nem kötelező gratulálni. de. ha örülni nem tudsz egy ilyen hírnek(mert én még mindig azon vagyok hogy ez egy élet és ennek csak örülni szoktak.legalább is a normális emberek.)akkor ne is szólj hozzá mert nekem ugyan nem okozol fájdalmat vele(ha ez lenne a célod),engem ugyan nem húzol fel vele( ha ez lenne a célod)és ezzel ugyan nem leszel sukárlegény (ha ez lenne a célod). de ha így nem megy akkor leírom rövidebben is: HA OKOSAT NEM TUDSZ FASZSÁGOT NE MONDJ.
egyébként ha neked fontos valami neked is jólesik ha megdicsérnek/gratulálnak stb. NEKÜNK EZ FONTOS és hangsúlyozom NEM KÖTELEZŐ SENKINEK SE GRATULÁLNIA. ennyi.


ezt azért megkérdőjelezném

mellesleg akkor már csak azért is idehányom, hogy ez egy kurva nagy felelőtlenség szerintem... és nem azért, hogy bántsalak, és nem is azért, mert én olyan marha sokat tapasztaltam

(azért megjegyzem 22 vagyok, 6 és fél éve a barátommal, most fogunk összeköltözni, de rengeteget gondolkodtam azon, hogy mi lesz, ha mégsem megy?.... mert lehet, hogy nem fog... ez csak célzás, hogy esetleg lehet, hogy mert most nagy hirtelen ezt gondoljátok, mégsem ti vagytok az igaziak egymásnak)

Lacuska kérlek ne haragudj rám ezért a postért, ettől még :love:
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:12pm
Quote (lowxair @ Mon, May 25 2009, 09:04pm)
==D=D=D=D=D=D=D hát figyelj én legalább nem fogok összefutni anyámmal egyik szórakozóhelyen se, esetleg nosztalgiában


tényleg? :) buta vagy.mint a föld! :)
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:13pm
Én azt javaslom, hogy tegyetek úgy, ahogy én.
Mocarella sajt + gyömbérsör > rossz kedv
Egyébként meg mi értelme internetes nem létező robotokkal, mint amilyen én is vagyok, meg a többi troll megvitatni egy ilyen RL dolgot!
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:13pm
Quote (ang3l @ Mon, May 25 2009, 09:10pm)
Meg kell ertened Gica, hogy amire ti vallalkoztok - ebben a korban - az ritkan sul el jol.
Es ezert az emberek eloitelettel gondolkoznak, ami NEM alaptalan.
Epp ezert fogtok meg kapni negativ velemenyt es, ha meg ezeket sem tudod kulturaltan kezelni akkor, hogy akarsz gyereket nevelni?


Lehet hogy neked is röpködnének a bazdmegeid ha éppen arról beszélnének kb teli vigyorral hogy ÖLD MEG A GYEREKED!
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 25 2009 01:14pm
hol van a buszke apa? msn
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262728293058Next
Add Reply New Topic New Poll