Quote (Nerz8 @ Sun, 13 Apr 2008, 14:40)
bazzeg, de unalmas a bleach :/ most volt az a rész amikor ririn meg cloud felvették azokat a kék szarokat, és meg akarták mutatni a csapdákat... omfg, mi jön még?
Mikor pluss allatokba rakjak oket? Vagy mirol beszelsz, mert konkretan ilyenre nem emlekszem

De csak az utan jonnek az Arrancarok etc, sokkal jobb lesz, hidd el ^^
Quote (cypr3ss @ Sun, 13 Apr 2008, 14:41)
téged kerüljünk el...
Lazulj el kicsit, ugy nem erted ha nem komolyan szolnak hozzad te buta.
This post was edited by kabraxis6 on Apr 13 2008 07:42am