d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev12627282930162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 31 2008 11:56am
Kopek, mikor irtam en, hogy a Berserkert akarom megnezni? ^^ En Bleachet irtam tongue.gif
A Claymore erdekel engem meg.

This post was edited by kabraxis6 on Mar 31 2008 11:57am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 31 2008 11:57am
Quote (kabraxis6 @ Mon, 31 Mar 2008, 18:56)
Kopek, mikor irtam en, hogy a Berserkert akarom megnezni? ^^ En Bleachet irtam tongue.gif
A Claymore erdekel engem meg.


claymore az gut ^^ de azt mondjak a manga jobb,ofc nem olvastam el biggrin.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 13 2008 07:25am
Bleach episode 166 letudva, GECIJOVOLT!!
Mar varom a 167.-et xd
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 13 2008 07:26am
Quote (kabraxis6 @ Sun, 13 Apr 2008, 14:25)
Bleach episode 166 letudva, GECIJOVOLT!!
Mar varom a 167.-et xd


old ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 13 2008 07:27am
Quote (Rawen @ Sun, 13 Apr 2008, 14:26)
old ^^


Most ertem vissza egy het szamgep szunetbol.
Member
Posts: 54,868
Joined: Jul 16 2005
Gold: 2,920.01
Apr 13 2008 07:35am
naruto only
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 13 2008 07:39am
Quote (cypr3ss @ Sun, 13 Apr 2008, 14:35)
naruto only


Szarvagy.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 13 2008 07:40am
bazzeg, de unalmas a bleach :/ most volt az a rész amikor ririn meg cloud felvették azokat a kék szarokat, és meg akarták mutatni a csapdákat... omfg, mi jön még?
Member
Posts: 54,868
Joined: Jul 16 2005
Gold: 2,920.01
Apr 13 2008 07:41am
Quote (kabraxis6 @ Sun, 13 Apr 2008, 15:39)
Szarvagy.


téged kerüljünk el...
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 13 2008 07:42am
Quote (Nerz8 @ Sun, 13 Apr 2008, 14:40)
bazzeg, de unalmas a bleach :/ most volt az a rész amikor ririn meg cloud felvették azokat a kék szarokat, és meg akarták mutatni a csapdákat... omfg, mi jön még?


Mikor pluss allatokba rakjak oket? Vagy mirol beszelsz, mert konkretan ilyenre nem emlekszem biggrin.gif
De csak az utan jonnek az Arrancarok etc, sokkal jobb lesz, hidd el ^^

Quote (cypr3ss @ Sun, 13 Apr 2008, 14:41)
téged kerüljünk el...


Lazulj el kicsit, ugy nem erted ha nem komolyan szolnak hozzad te buta.

This post was edited by kabraxis6 on Apr 13 2008 07:42am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12627282930162Next
Add Reply New Topic New Poll