d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev12627282930397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 5 2008 12:28pm
csák norrisz very stronk biggrin.gif
old, te örökzöld biggrin.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 5 2008 12:29pm
pisztoly ly-os xd

Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 5 2008 12:29pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, 5 Mar 2008, 19:29)
pisztoly ly-os xd


^^
Member
Posts: 10,773
Joined: Aug 13 2006
Gold: 1,985.43
Mar 5 2008 12:30pm
Quote (oOKOROo @ Wed, Mar 5 2008, 06:06pm)
kisgyerek a nagymamájának: Mami, tök jók a non-figuratív tetkók a lábadon
mire a mama: hülye gyerek az viszér...


Végre egy jó Topic smile.gif
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 5 2008 12:31pm
Quote (oOKOROo @ Wed, Mar 5 2008, 06:06pm)
kisgyerek a nagymamájának: Mami, tök jók a non-figuratív tetkók a lábadon
mire a mama: hülye gyerek az viszér...


lol ez is üt biggrin.gif

btw tényleg jó topic remelem sokaig megmarad
Member
Posts: 3,120
Joined: Aug 18 2007
Gold: 52.60
Mar 5 2008 12:54pm
ha Chuck Norris fekvöt csinál, nem magát nyomja fel hanem a földet le

Chuck Norris még 1 lapból is blackjackot hoz ki

Chuck Norris elverte a falat tenniszben

Chuck Norrisnak nem kell benzin az autojába, csak rávizel a motorra és 2x olyan gyorsan megy mint benzinnel

Ha Chuck norris a tükörbe néz az rögtön széttörik, mert nem buta annyira, h Chuck norris és Chuck Norris közé álljon

Chuck norris 1x harcolt önnmagával, de mire észrevette 1 körbe-pörgő rugással leterítette magát

Chuck Norrisnak nem eredeti a szakálla, mert az nem nö az acélon

Chuck norris legyözte a napot farkas szem nézésben

Chuck norris baseballt ágyúgolyóval játsza

Chuck norris az apja elött vesztette el a szüzességét

Ha Chuck norris bemegy 1 szobába nem felkacsolja a villanyt hanem lekapcsolja a sötétet

Chuck norris az utolsó szám

Chuck norris 1x 1 küklopsz szeme közé ütött

Chuck norris ismeri viktoria titkát

Chuck norris igazábol már 2 éve meghalt de félnek elmondani neki

This post was edited by oOKOROo on Mar 5 2008 12:55pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 5 2008 12:54pm
Quote (OWeRLoRD @ Wed, Mar 5 2008, 07:31pm)
Quote (oOKOROo @ Wed, Mar 5 2008, 06:06pm)
kisgyerek a nagymamájának: Mami, tök jók a non-figuratív tetkók a lábadon
mire a mama: hülye gyerek az viszér...


lol ez is üt biggrin.gif

btw tényleg jó topic remelem sokaig megmarad


sleep.gif sleep.gif sleep.gif
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 5 2008 01:05pm
Kovácsék konyhájába benyit a szomszédasszony. Kérdezi az ott üldögélő Pistikétől:
- Anyukád hol van?
- Azt hiszem, zuhanyozik. Tessék várni, mindjárt megnézem.
Odamegy a gyerek a mosogatóhoz, megnyitja a forró vizes csapot. Erre éktelen visítás hallatszik a fürdőszobából.
- Igen, zuhanyozik.

- Jaj, kisfiam! Nem szabad a zabkását az akváriumba szórni! Megdöglenek tőle a halak.
- Na, látod? Engem meg minden reggel ezzel etetsz.

Egy idősebb hölgy elmegy az orvoshoz, és megkérdezi tőle:
- Doktor úr, én már nem voltam együtt a férjemmel évek óta, és nem tudom, hogyan növelhetném meg a potenciáját...
A doktor mosolyog:
- Nem próbálta még meg a Viagrát?
- Ugyan, drága doktor úr, még arra se tudom rávenni, hogy aszpirint vegyen be, ha fáj a feje.
A doktor gondolkodni kezd.
- Tudja mit? - mondja egy pár pillanat múlva - Próbálja ki a következőt: törje össze a tablettát porrá és tegye bele a férje kávéjába, azt biztosan nem veszi észre.
A hölgy erre határozottan felderült és gyorsan el is távozott.
Egy héttel később, ideges arccal megint elmegy a doktorhoz. Az kérdezi tőle:
- Na és hogyan alakult?
- Szörnyen doktor úr, szörnyen...
- Talán nem vált be?
- De - válaszolta az idős hölgy. - Bevált. Amikor nem figyelt oda, beleraktam a kávéjába a port, ami nem sokára hatni is kezdett, ott helyben letépte a ruhámat és szeretkezett velem az asztalon. Nem volt ilyen jóban részem legalább 25 éve...
- Értem, de akkor mi a baj?
- Nos... Többet nem engednek be minket a McDonalds-ba.

Egy lány elmegy a paphoz gyónni:
- Vétkeztem, atyám, mégpedig a hiúság bűnébe estem. Naponta többször is megbámulom magam a tükörben, és azt mondom magamnak, hogy milyen gyönyörű vagyok.
A pap erre felnéz, majd azt mondja:
- Lányom, ez nem bűn, hanem inkább tévedés.
Member
Posts: 3,120
Joined: Aug 18 2007
Gold: 52.60
Mar 5 2008 01:09pm
ha chuck norris késik akk az idö jobban teszi ha lassít

ha chuck norris a vízbe megy nem ö lessz vizes hanem a víz lessz chuck norrisos

Chuck norris találta fel a vizet

a világban 2 féle ember van: azok akik vesztenek és Chuck Norris

Chuck norris nem eszik mézet, ö méheket rág

a halálnak volt 1x chuck közeli állapota

amikor isten mondta: legyen világosság, chuck norris: Mond h kérem szépen

Chuck norris már meghalt 1x, de vissza jött mert szerinte a halál utáni élet unalmas

amikor Jézus a vizet borrá változtatta, chuck norris azt sörré

az idö senkiért nem vár, csak ha az Chuck norris

chuck norris az 1etlen aki hátadon keresztül tud arcon rugni

kis gyerek bele tudja vizelni a nevét a hóba, chuck norris a betonba


Member
Posts: 3,120
Joined: Aug 18 2007
Gold: 52.60
Mar 5 2008 01:15pm
kell még? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev12627282930397Next
Add Reply New Topic New Poll