Quote (ptdk @ Tue, Feb 26 2008, 10:52pm)
1. true
2. 20at vitara,tobbit dextre.
Barbárnál én nem raknék vitát, úgyis elég élete lesz. Én valószínűleg úgy csinálnám, hogy
SC-ben minden dexre
HC-ben str + dex
Quote (OWeRLoRD @ Tue, Feb 26 2008, 10:56pm)
És itt hogy intézhető el az üzlet? vagyis hogy lehet átadni a másiknak a cuccot?
1. vagy felrakod a market placera a cuccokat
2. vagy csinálsz topicot, kialkudjátok az árat és felrakod a kialkudott áron
van market place adó amit levonnak az eladásod után
20fg vagy afeletti összegnél előre levonják, úgyhogy érdemes tudakozódni előre, hogy mi mennyit ér