Quote (ace07 @ 30 Jan 2014 17:12)
Tojással mi a baj? A koleszterin?
y
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2014 17:13)
nem igazan erdekel, te elvileg egeszseges kajakat eszel, aztan igy is gerincferdulesed meg aranyered van, raadasul meg a farkad sem all fel
Hát ez aztán 10/10 lett. Mintha ezeknek bármi köze lenne a táplálkozáshoz, a farok téma meg csak szimplán hülyeség.
Quote (MarcusD @ 30 Jan 2014 16:15)
én egyszer tökmagolajjal csináltam tojásrántottát, mert nem volt itthon más
kb. ugyanígy ehetetlen volt
wtf man, tökmagolajból hogy lesz tojásrántotta lol
amúgy értem én mit mondasz, de a tökmagolaj magas hőfokon bomlik így kb vizet is önthettél volna alá
This post was edited by fahrii on Jan 30 2014 10:31am