d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1269826992700270127025001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 30 2014 10:28am
Quote (ace07 @ 30 Jan 2014 17:12)
Tojással mi a baj? A koleszterin?


y

Quote (jarabekg @ 30 Jan 2014 17:13)
nem igazan erdekel, te elvileg egeszseges kajakat eszel, aztan igy is gerincferdulesed meg aranyered van, raadasul meg a farkad sem all fel


Hát ez aztán 10/10 lett. Mintha ezeknek bármi köze lenne a táplálkozáshoz, a farok téma meg csak szimplán hülyeség.

Quote (MarcusD @ 30 Jan 2014 16:15)
én egyszer tökmagolajjal csináltam tojásrántottát, mert nem volt itthon más

kb. ugyanígy ehetetlen volt


wtf man, tökmagolajból hogy lesz tojásrántotta lol
amúgy értem én mit mondasz, de a tökmagolaj magas hőfokon bomlik így kb vizet is önthettél volna alá

This post was edited by fahrii on Jan 30 2014 10:31am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 30 2014 10:36am
Quote (Inakwo @ 30 Jan 2014 17:24)
tökmagolajból rántotta

neked semmi eszed


Quote (fahrii @ 30 Jan 2014 17:28)
y



Hát ez aztán 10/10 lett. Mintha ezeknek bármi köze lenne a táplálkozáshoz, a farok téma meg csak szimplán hülyeség.



wtf man, tökmagolajból hogy lesz tojásrántotta lol
amúgy értem én mit mondasz, de a tökmagolaj magas hőfokon bomlik így kb vizet is önthettél volna alá


simán megfőtt, semmi probléma nem volt, csak ilyen undorító sárgás-zöldes tojásrántotta lett belőle, és iszonyatosan szar íze volt
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 30 2014 10:38am
Quote (MarcusD @ 30 Jan 2014 17:36)
simán megfőtt, semmi probléma nem volt, csak ilyen undorító sárgás-zöldes tojásrántotta lett belőle, és iszonyatosan szar íze volt


azért mert valaminek a nevében benne van hogy olaj még nem alkalmas arra hogy tojás rántottát süss vele

ennyi erővel motorolajjal is csinálhattad volna

ne legyél már agyatlan
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 30 2014 10:39am
ITT: emberek a hunsubról próbálnak a főzésről magyarázni valakinek
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 30 2014 10:40am
Quote (Inakwo @ 30 Jan 2014 17:38)
azért mert valaminek a nevében benne van hogy olaj még nem alkalmas arra hogy tojás rántottát süss vele

ennyi erővel motorolajjal is csinálhattad volna

ne legyél már agyatlan


mondhatni kézműves tojásrántotta
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 30 2014 10:42am
Quote (MarcusD @ Jan 30 2014 05:40pm)
mondhatni kézműves tojásrántotta


inkabb kozepszeru
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 30 2014 10:43am
Quote (Vismajor @ 30 Jan 2014 17:39)
ITT: emberek a hunsubról próbálnak a főzésről magyarázni valakinek


miért ne lehetne főzésről magyarázni valakinek itt a subon?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 30 2014 10:43am
Quote (Inakwo @ Jan 30 2014 05:43pm)
miért ne lehetne főzésről magyarázni valakinek itt a subon?


Mert senki se tud főzni LOL
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 30 2014 10:47am
Quote (Vismajor @ 30 Jan 2014 17:43)
Mert senki se tud főzni LOL


mit kell egy tojás rántottán főzni?

kb millioszor csináltam már. mindenki tudja hogy nem tökmagolajból kell csinálni...

ilyen alapdolgokat meg szerintem minden normálisabb ember csinált már, és nyugodtan meg lehet beszélni
esetleg tanácsot adni.

nem kell hozzá Gordon Ramsaynek lenni...
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 30 2014 10:48am
Quote (Vismajor @ Jan 30 2014 05:43pm)
Mert senki se tud főzni LOL


Te se tudsz. :^)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269826992700270127025001Next
Closed New Topic New Poll