Quote (A122 @ 11 Mar 2011 12:35)
volt már rá 22 év hogy elinduljon vmi

rosszabbak az esélyeink, hogy ny-európai életszínvonalhoz közeledjünk mint 89-ben

egyhelybenjárás országa^^
hát el is indult
csak a szar irányba, mondjuk nemtudom mit várunk ilyen kormányoktól mint fidesz vagy az mszp(az összes többi is egy rakás szar)
5 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): ace07, Cpt_Ghost, palacsinta,
My_Acc_Is_Bazur, Vismajor
te nem lekésed éppen a buszt?:DD
This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 11 2011 05:39am