d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1269826992700270127025001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 05:37am
Quote (A122 @ 11 Mar 2011 12:35)
volt már rá 22 év hogy elinduljon vmi :D
rosszabbak az esélyeink, hogy ny-európai életszínvonalhoz közeledjünk mint 89-ben :D
egyhelybenjárás országa^^


hát el is indult
csak a szar irányba, mondjuk nemtudom mit várunk ilyen kormányoktól mint fidesz vagy az mszp(az összes többi is egy rakás szar)
5 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): ace07, Cpt_Ghost, palacsinta, My_Acc_Is_Bazur, Vismajor
te nem lekésed éppen a buszt?:DD

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 11 2011 05:39am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:40am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 13:37)
hát el is indult
csak a szar irányba, mondjuk nemtudom mit várunk ilyen kormányoktól mint fidesz vagy az mszp(az összes többi is egy rakás szar)


Nem a politikától kellene várni mindent. :C
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 05:40am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:40)
Nem a politikától kellene várni mindent. :C


igazából de, az ember vezetők nélkül nem fogja, csak a faszát verni
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 11 2011 05:44am
Quote (Baleee @ Mar 11 2011 12:40pm)
Nem a politikától kellene várni mindent. :C


nem, de valamit, bármit...
egyébként az eliten meg is látszik mennyit érünk, ezt sikerült kitermelni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 11 2011 05:46am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 16:40)
igazából de, az ember vezetők nélkül nem fogja, csak a faszát verni


Amikor meg azt mondom, hogy szarrá fossá adóztatnám a cigit akkor meg az jön, hogy de miééééért?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 05:47am
Quote (josheide @ 11 Mar 2011 12:46)
Amikor meg azt mondom, hogy szarrá fossá adóztatnám a cigit akkor meg az jön, hogy de miééééért?


én egy kurva szót nem emeltem ellene^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:48am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 13:40)
igazából de, az ember vezetők nélkül nem fogja, csak a faszát verni


Majd a kereskedelmi csatornák vezetik.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 05:48am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:48)
Majd a kereskedelmi csatornák vezetik.


hey man, you are a little bit late, they already do.
ezt én sem tudom miért írtam de nembaj

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 11 2011 05:49am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 11 2011 05:49am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 16:47)
én egy kurva szót nem emeltem ellene^^


Te nem, de sokan lázonganának.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:49am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 13:48)
hey man, you are a little bit late, they already do.


Értem én mit mondasz, de magyar subon vagyunk. Ez is nemzettudatossághoz tartozik imo egy szinten.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269826992700270127025001Next
Closed New Topic New Poll