Quote (jarabekg @ 30 Jan 2014 16:05)
>tfw gondoltam csinálok valamit a maradékokból, mivel megyek haza a hétvégére
>rizs tej cukor tojás
>csinálok tojásos tejberizst, az elég 10/10 kaja, laktató etc...
>csak barna rizs van, de watever, mondom biztos ugyan olyan lesz
>ehetetlen szar, az egész pocsékba ment
>mfw életmbe először csináltam ehetetlen kaját
>soha többet nem engedek be a lakásba barna rizst
én egyszer tökmagolajjal csináltam tojásrántottát, mert nem volt itthon más
kb. ugyanígy ehetetlen volt