d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1269726982699270027015001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 30 2014 07:31am
Quote (RRC @ Jan 30 2014 01:16pm)
rá vagy szokva...


egybként te amolyan keleti bölcs lehetsz mert mindent tudsz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 30 2014 09:05am
>tfw gondoltam csinálok valamit a maradékokból, mivel megyek haza a hétvégére
>rizs tej cukor tojás
>csinálok tojásos tejberizst, az elég 10/10 kaja, laktató etc...
>csak barna rizs van, de watever, mondom biztos ugyan olyan lesz
>ehetetlen szar, az egész pocsékba ment
>mfw életmbe először csináltam ehetetlen kaját
>soha többet nem engedek be a lakásba barna rizst
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 30 2014 09:15am
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2014 16:05)
>tfw gondoltam csinálok valamit a maradékokból, mivel megyek haza a hétvégére
>rizs tej cukor tojás
>csinálok tojásos tejberizst, az elég 10/10 kaja, laktató etc...
>csak barna rizs van, de watever, mondom biztos ugyan olyan lesz
>ehetetlen szar, az egész pocsékba ment
>mfw életmbe először csináltam ehetetlen kaját
>soha többet nem engedek be a lakásba barna rizst


én egyszer tökmagolajjal csináltam tojásrántottát, mert nem volt itthon más

kb. ugyanígy ehetetlen volt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 30 2014 09:21am
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2014 17:05)
>tfw gondoltam csinálok valamit a maradékokból, mivel megyek haza a hétvégére
>rizs tej cukor tojás
>csinálok tojásos tejberizst, az elég 10/10 kaja, laktató etc...
>csak barna rizs van, de watever, mondom biztos ugyan olyan lesz
>ehetetlen szar, az egész pocsékba ment
>mfw életmbe először csináltam ehetetlen kaját
>soha többet nem engedek be a lakásba barna rizst


>tojásos tejberizs
>10/10 kaja
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 30 2014 09:38am
Quote (sylke @ Jan 30 2014 04:21pm)
>tojásos tejberizs
>10/10 kaja


mintha otvozned a madartejet, a tejberizzsel
egyszeru, laktato, finom es meg olcso is
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 30 2014 09:52am
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2014 16:05)
>tfw gondoltam csinálok valamit a maradékokból, mivel megyek haza a hétvégére
>rizs tej cukor tojás
>csinálok tojásos tejberizst, az elég 10/10 kaja, laktató etc...
>csak barna rizs van, de watever, mondom biztos ugyan olyan lesz
>ehetetlen szar, az egész pocsékba ment
>mfw életmbe először csináltam ehetetlen kaját
>soha többet nem engedek be a lakásba barna rizst


na igen, a 4 összetevőből ez az egyetlen ami még egészséges is pedig
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 30 2014 10:12am
Quote (fahrii @ 30 Jan 2014 16:52)
na igen, a 4 összetevőből ez az egyetlen ami még egészséges is pedig


Tojással mi a baj? A koleszterin?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 30 2014 10:13am
Quote (fahrii @ Jan 30 2014 04:52pm)
na igen, a 4 összetevőből ez az egyetlen ami még egészséges is pedig


nem igazan erdekel, te elvileg egeszseges kajakat eszel, aztan igy is gerincferdulesed meg aranyered van, raadasul meg a farkad sem all fel
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 30 2014 10:16am
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2014 17:13)
nem igazan erdekel, te elvileg egeszseges kajakat eszel, aztan igy is gerincferdulesed meg aranyered van, raadasul meg a farkad sem all fel


nevetek
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 30 2014 10:24am
Quote (MarcusD @ 30 Jan 2014 16:15)
én egyszer tökmagolajjal csináltam tojásrántottát, mert nem volt itthon más

kb. ugyanígy ehetetlen volt


tökmagolajból rántotta

neked semmi eszed
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269726982699270027015001Next
Closed New Topic New Poll