d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1269726982699270027015001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 11 2011 05:30am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:27)
Nekem is. Lehagysz te geci. :( Amúgy hihetetlen, hogy 1 nap alatt hoztad be. Amúgy onnan ahonnan te is megindultál oda ahova most vagyok/vagy én is 1 nap alatt jutottam. :D


told you so

nem rossz ahhoz képest, hogy tegnapelőtt este 300al vezettél :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:31am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 Mar 2011 13:30)
told you so

nem rossz ahhoz képest, hogy tegnapelőtt este 300al vezettél :D


Elbasztam az időt LS-ben, meg Heroes 3 map készítéssel... :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 05:31am
bazúrnak nincs élete.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 11 2011 05:31am
Quote (Cpt_Ghost @ Mar 11 2011 12:26pm)
nem


hát akkor ki
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 11 2011 05:31am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 12:31)
bazúrnak nincs élete.


azt is elloptál a zsidók, soz

Quote (A122 @ 11 Mar 2011 12:31)
hát akkor ki


zsidók, ne légy ennyire műveletlen

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Mar 11 2011 05:32am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:32am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 13:29)
amúgy


és akkor tedd fel a kérdést, miért?


Feltettem és látom és részemről próbálok egyre környezettudatosabban, magyar terméket venni, amit lehet. Illetve hasonlók. De én csak 1 személy vagyok, ami kevés.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 05:33am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 Mar 2011 12:31)
azt is elloptál a zsidók, soz



zsidók, ne légy ennyire műveletlen


nem erre akartam most kilyukadni pedig:C
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:32)
Feltettem és látom és részemről próbálok egyre környezettudatosabban, magyar terméket venni, amit lehet. Illetve  hasonlók. De én csak 1 személy vagyok, ami kevés.


1 ember bőven elég valamit elkezdeni, ha a többieket is rátudod venni ott már elindítottál valamit^^
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 11 2011 05:33am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 12:33)
nem erre akartam most kilyukadni pedig:C

1 ember bőven elég valamit elkezdeni, ha a többieket is rátudod venni ott már elindítottál valamit^^


hanem?

na erre pont nem lesz időm, pedig érdekelne.

lekésem a buszt :C

bb

szép napot
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 11 2011 05:35am
Quote (Cpt_Ghost @ Mar 11 2011 12:33pm)

1 ember bőven elég valamit elkezdeni, ha a többieket is rátudod venni ott már elindítottál valamit^^


volt már rá 22 év hogy elinduljon vmi :D
rosszabbak az esélyeink, hogy ny-európai életszínvonalhoz közeledjünk mint 89-ben :D
egyhelybenjárás országa^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:35am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 13:33)
1 ember bőven elég valamit elkezdeni, ha a többieket is rátudod venni ott már elindítottál valamit^^


Próbálkozom.

Jelenleg a bringázz a munkába kampányba jelentkeztem amúgy aktivistának, meg Babilon Nyulai Kerékpáros Egyháznak is próbálok majd kampányában aktivistaként forgolódni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269726982699270027015001Next
Closed New Topic New Poll