Quote (Anarkin @ Jan 30 2014 12:26pm)
ha 1-2 hetet kibírok minek gyújtanék újra rá

2éve leraktam 1 évre
most leraktam 6hónapra, ~ 2 hete megint cigizgetek, támaszkodok, intézkedek
ezt mindig úgy csináltam hogy igazából nem is hiányzott ami után leraktam, csupán az volt ,hogy haverok cigizgetnek és én meg támaszkodok csak és hiányzott a feel, egyébként én úgy vagyok a cigivel hogy szeretem a füstjét meg maga a rituáléját, szóval most a mértékletesség elvét követve ha megkívánom elfüstölöm, amugy meg csak für di lülzért nem.
shieeeeeeet