d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1269626972698269927005001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 30 2014 04:18am
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2014 10:25)
http://www.barka.hu/hu/havi-msor/februar.html

az east balkanra mar nincs hely


Anna Karenina alapmu, de inkabb lanyos. Az iskola a hataron nagyon erdekes, a helyedben talan azt neznem meg.

Meg a Dogville is jo sztori de nehezen tudom elkepzelni a szinhazi adaptaciojat :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2014 04:27am
Quote (josheide @ 30 Jan 2014 11:18)
Anna Karenina alapmu, de inkabb lanyos. Az iskola a hataron nagyon erdekes, a helyedben talan azt neznem meg.

Meg a Dogville is jo sztori de nehezen tudom elkepzelni a szinhazi adaptaciojat :D


viszont ha még nem olvastad az iskola a határont, akkor szerintem ne nézd meg. bár nem láttam színházban, de olvasva egy elég jó élmény.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 30 2014 05:51am
Quote (Anarkin @ 26 Jan 2014 20:03)
egész nap nem gyújtottam rá

day5

> elmész a cégnél a konyha előtt, és megérzed a frissen főzött kávé tökéletes aromáját

> lepereg a szemed előtt ahogy kiöntesz 2 decivel belőle és egyszerre rágyújtasz egy karton cigire

wow
not amazing
such feels
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 30 2014 06:12am
Quote (Anarkin @ 30 Jan 2014 12:51)
day5

> elmész a cégnél a konyha előtt, és megérzed a frissen főzött kávé tökéletes aromáját

> lepereg a szemed előtt ahogy kiöntesz 2 decivel belőle és egyszerre rágyújtasz egy karton cigire

wow
not amazing
such feels


rossz tud lenni az biztos. végleg le akarod tenni vagy csak ilyen egy- vagy kéthetes kis szünetet akarsz tartani?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 30 2014 06:26am
Quote (Xundu @ 30 Jan 2014 13:12)
rossz tud lenni az biztos. végleg le akarod tenni vagy csak ilyen egy- vagy kéthetes kis szünetet akarsz tartani?


ha 1-2 hetet kibírok minek gyújtanék újra rá :D

This post was edited by Anarkin on Jan 30 2014 06:26am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 30 2014 06:33am
Quote (Anarkin @ Jan 30 2014 12:26pm)
ha 1-2 hetet kibírok minek gyújtanék újra rá :D


2éve leraktam 1 évre
most leraktam 6hónapra, ~ 2 hete megint cigizgetek, támaszkodok, intézkedek

ezt mindig úgy csináltam hogy igazából nem is hiányzott ami után leraktam, csupán az volt ,hogy haverok cigizgetnek és én meg támaszkodok csak és hiányzott a feel, egyébként én úgy vagyok a cigivel hogy szeretem a füstjét meg maga a rituáléját, szóval most a mértékletesség elvét követve ha megkívánom elfüstölöm, amugy meg csak für di lülzért nem.

shieeeeeeet
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 30 2014 06:42am
Quote (rapiddani @ 30 Jan 2014 14:33)
2éve leraktam 1 évre
most leraktam 6hónapra, ~ 2 hete megint cigizgetek, támaszkodok, intézkedek

ezt mindig úgy csináltam hogy igazából nem is hiányzott ami után leraktam, csupán az volt ,hogy haverok cigizgetnek és én meg támaszkodok csak és hiányzott a feel, egyébként én úgy vagyok a cigivel hogy szeretem a füstjét meg maga a rituáléját, szóval most a mértékletesség elvét követve ha megkívánom elfüstölöm, amugy meg csak für di lülzért nem.

shieeeeeeet


felröhögtem
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 30 2014 06:48am
Quote (Anarkin @ 30 Jan 2014 13:26)
ha 1-2 hetet kibírok minek gyújtanék újra rá :D


hát néha jó letenni pár napra tisztításnak :D
mondjuk tegnap este túlbagóztam magamat, szal most párnapig nócigi.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 30 2014 07:01am
Quote (Anarkin @ Jan 30 2014 01:26pm)
ha 1-2 hetet kibírok minek gyújtanék újra rá :D


én kb 1 hete nem cigiztem de ez annyira nem nagy dolog nálam, hogy csak most tünt fel h ezt leírtad és utána számoltam
tfw 8 éve bagózok, hol 3 honapig napi 1 doboz, hol egész nyáron egy szál se, nem tudok rászokni :/ épp ezért leszokni se lol
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 30 2014 07:16am
Quote (Vismajor @ 30 Jan 2014 15:01)
én kb 1 hete nem cigiztem de ez annyira nem nagy dolog nálam, hogy csak most tünt fel h ezt leírtad és utána számoltam
tfw 8 éve bagózok, hol 3 honapig napi 1 doboz, hol egész nyáron egy szál se, nem tudok rászokni :/ épp ezért leszokni se lol


rá vagy szokva...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269626972698269927005001Next
Closed New Topic New Poll