d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1269626972698269927005001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:24am
Quote (Inakwo @ 11 Mar 2011 13:23)
köszönjük ezt a kis szösszenetet
néha olyan érzésem van hogy hülyének nézel :D


A +1-ért itt mindenkit hülyének nézek. :C
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 11 2011 05:25am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:21)
Meg évente sokszor.. Nézzed meg a törésvonalak hogy mennek, meg mennyi hurrikán, meg más természeti katasztrófa van ott. A mi országunk földrajzilag baszott jó helyen van, az, hogy ezt nem tudja kihasználni a az itt lakó nép meg kormány kereskedelemben, mezőgazdaságban, az nem a hely hibája.


ezért akarja a nemzetközi tőke aka zsidók megkaparintani szent földünket
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 11 2011 05:25am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:24)
A +1-ért itt mindenkit hülyének nézek. :C


ne spammolj, mindjárt lehegylak!!!!

egyékbént 10 perc múlva ~2-3 nap afk, szal ssb
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 11 2011 05:26am
Quote (Baleee @ Mar 11 2011 12:21pm)
Meg évente sokszor.. Nézzed meg a törésvonalak hogy mennek, meg mennyi hurrikán, meg más természeti katasztrófa van ott. A mi országunk földrajzilag baszott jó helyen van, az, hogy ezt nem tudja kihasználni a az itt lakó nép meg kormány kereskedelemben, mezőgazdaságban, az nem a hely hibája.


Persze, hogy jó helyen van, sok mindent ki lehetne hozni belőle.
Mi tesszük élhetetlenné. :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 11 2011 05:26am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 16:21)
Meg évente sokszor.. Nézzed meg a törésvonalak hogy mennek, meg mennyi hurrikán, meg más természeti katasztrófa van ott. A mi országunk földrajzilag baszott jó helyen van, az, hogy ezt nem tudja kihasználni a az itt lakó nép meg kormány kereskedelemben, mezőgazdaságban, az nem a hely hibája.


A mezőgazdaság mindenhol deficites.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 05:26am
Quote (A122 @ 11 Mar 2011 12:26)
Persze, hogy jó helyen van, sok mindent ki lehetne hozni belőle.
Mi tesszük élhetetlenné. :(


nem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:27am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 Mar 2011 13:25)
ne spammolj, mindjárt lehegylak!!!!

egyékbént 10 perc múlva ~2-3 nap afk, szal ssb


Nekem is. Lehagysz te geci. :( Amúgy hihetetlen, hogy 1 nap alatt hoztad be. Amúgy onnan ahonnan te is megindultál oda ahova most vagyok/vagy én is 1 nap alatt jutottam. :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:28am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 13:26)
nem


De. Mi is. Nem élünk elég környezet- és társadalom tudatosan.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 11 2011 05:29am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 16:27)
Nekem is. Lehagysz te geci. :( Amúgy hihetetlen, hogy 1 nap alatt hoztad be. Amúgy onnan ahonnan te is megindultál oda ahova most vagyok/vagy én is 1 nap alatt jutottam. :D


Ladder slashereznetek kéne vagy valami.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 05:29am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:27)
Nekem is. Lehagysz te geci. :( Amúgy hihetetlen, hogy 1 nap alatt hoztad be. Amúgy onnan ahonnan te is megindultál oda ahova most vagyok/vagy én is 1 nap alatt jutottam. :D


amúgy
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:28)
De. Mi is. Nem élünk elég környezet- és társadalom tudatosan.


és akkor tedd fel a kérdést, miért?

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 11 2011 05:29am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269626972698269927005001Next
Closed New Topic New Poll