Quote (Baleee @ Mar 11 2011 12:21pm)
Meg évente sokszor.. Nézzed meg a törésvonalak hogy mennek, meg mennyi hurrikán, meg más természeti katasztrófa van ott. A mi országunk földrajzilag baszott jó helyen van, az, hogy ezt nem tudja kihasználni a az itt lakó nép meg kormány kereskedelemben, mezőgazdaságban, az nem a hely hibája.
Persze, hogy jó helyen van, sok mindent ki lehetne hozni belőle.
Mi tesszük élhetetlenné.
