Quote (putincykavodka @ 29 Jan 2014 20:25)
Nekunk holnap lesz
Van egy targy, amibol 20 hely van vizsgakurzusra. Ha nem ferek be csuszok 1 evet :lol
Tehat elegge mate a helyzet
nekem is vizsgakurzus lesz
FUCK YEAHHHH visszairt a tanarom es nem buktam alkalmat :DDDDDDDDDDDD imádom az egyetemet tanulni akarok messs
This post was edited by RRC on Jan 29 2014 12:27pm