Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:21)
Meg évente sokszor.. Nézzed meg a törésvonalak hogy mennek, meg mennyi hurrikán, meg más természeti katasztrófa van ott. A mi országunk földrajzilag baszott jó helyen van, az, hogy ezt nem tudja kihasználni a az itt lakó nép meg kormány kereskedelemben, mezőgazdaságban, az nem a hely hibája.
köszönjük ezt a kis szösszenetet
néha olyan érzésem van hogy hülyének nézel
