d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1269526962697269826995001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 11 2011 05:12am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 Mar 2011 16:11)
gc-ben megy is a sírás rendesen, minden 2. topic erről szól


Ja hogy oda spammolsz te ennyit.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 11 2011 05:14am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 Mar 2011 12:11)
gc-ben megy is a sírás rendesen, minden 2. topic erről szól


hát azért elég szar a helyzet arra
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 11 2011 05:16am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:17am
... és akkor a mi országunk szar...^^
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 11 2011 05:19am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:17)
... és akkor a mi országunk szar...^^


a miénk nem szar hanem egyenesen higfos
ott a jelenlegi helyzet szar
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 11 2011 05:20am
Quote (josheide @ 11 Mar 2011 12:12)
Ja hogy oda spammolsz te ennyit.


én nem spammolok, kikérem magamnak
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:21am
Quote (Inakwo @ 11 Mar 2011 13:19)
a miénk nem szar hanem egyenesen higfos
ott a jelenlegi helyzet szar


Meg évente sokszor.. Nézzed meg a törésvonalak hogy mennek, meg mennyi hurrikán, meg más természeti katasztrófa van ott. A mi országunk földrajzilag baszott jó helyen van, az, hogy ezt nem tudja kihasználni a az itt lakó nép meg kormány kereskedelemben, mezőgazdaságban, az nem a hely hibája.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 11 2011 05:22am
Quote (Inakwo @ Mar 11 2011 12:19pm)
a miénk nem szar hanem egyenesen higfos
ott a jelenlegi helyzet szar


this
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 11 2011 05:23am
Quote (ace07 @ 11 Mar 2011 12:16)


valaki nézi? kb 3 percenként jönnek a jelentések a károkról, meg halottakról

/e jah meg tűz az egyik atomerőműben...

This post was edited by ace07 on Mar 11 2011 05:24am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 11 2011 05:23am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:21)
Meg évente sokszor.. Nézzed meg a törésvonalak hogy mennek, meg mennyi hurrikán, meg más természeti katasztrófa van ott. A mi országunk földrajzilag baszott jó helyen van, az, hogy ezt nem tudja kihasználni a az itt lakó nép meg kormány kereskedelemben, mezőgazdaságban, az nem a hely hibája.


köszönjük ezt a kis szösszenetet
néha olyan érzésem van hogy hülyének nézel :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269526962697269826995001Next
Closed New Topic New Poll