Quote (beni @ 11 Mar 2011 10:45)
szappan
szappant nem használom el, mert akkor nincs mit leejteni a közös tusolásoknál

Quote (A122 @ 11 Mar 2011 10:51)
excuses.txt
jó mondjuk nekem az arcszőrzetem olyan lassan képződik, hogy mostanra is csak ilyen kis csöviszakállam nőtt
Quote (josheide @ 11 Mar 2011 11:00)
Facial-hair February
Moustache March
No Shave November
Mindig van valami kifogás...
Nem is igaz, én igenis szeretek beretválkozni!