Quote (A122 @ 11 Mar 2011 08:36)
"A BBC beszámolója szerint a földmozgás erőssége elérte a 8,9-es fokozatot a Richter-skálán, epicentruma (felszíni középpontja) 400 kilométerre volt a fővárostól, és 20 kilométeres mélységből pattant ki."
http://www.youtube.com/watch?v=dm2Hr-1l1MM
ez már durva
wiki szerint:
8,0‑8,9 nagyon erős súlyos károk több száz kilométeres körzetben, többméteres lezökkenések, hegyomlások évente 1
erről akartam nyitni topikot
nagyon durva hogy amit eddig a filmekben néztünk lassan minden valóság lesz