d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1269226932694269526965001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 29 2014 09:43am
Quote (jarabekg @ 29 Jan 2014 16:07)
most írtam le, hogy tanul dolgozik, ebből elég erősen következik, hogy van agya. akkor minek gyúrna?


Sosem fogom megérteni miért nézik néhányan fogyatékosoknak azokat akik lejárnak edzeni valami konditerembe. Bár nem tudom mennyire volt komoly a posztod.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jan 29 2014 09:47am
tfw 3 hét kihagyás utan most mész elöször gyurni, és félsz hogy alig fogsz élni amikor végzel
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 29 2014 09:51am
Quote (qkatz @ 29 Jan 2014 16:47)
tfw 3 hét kihagyás utan most mész elöször gyurni, és félsz hogy alig fogsz élni amikor végzel


tökmindegy, mert nincs agyad
this comment was sponsored by jarabekg
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 29 2014 09:52am
Quote (qkatz @ Jan 29 2014 04:47pm)
tfw 3 hét kihagyás utan most mész elöször gyurni, és félsz hogy alig fogsz élni amikor végzel


Ha normal esetben elsz edzes utan akkor valamit rosszul csinalsz.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 29 2014 09:53am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Jan 2014 17:52)
Ha normal esetben elsz edzes utan akkor valamit rosszul csinalsz.


akkor legközelebb eltöröm a nyakam a fekvenyomó rúddal :/
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 29 2014 09:53am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Jan 2014 16:52)
Ha normal esetben elsz edzes utan akkor valamit rosszul csinalsz.


vagy inkabb nem ket hetente 1x jarsz, es nem leszel hulla minden eddzes utan
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 29 2014 10:11am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Jan 2014 16:52)
Ha normal esetben elsz edzes utan akkor valamit rosszul csinalsz.


Jó mondjuk 1-2 hét kihagyás már épp elég h az első héten beledögölj az izomlázba.
Nekem is ez volt a téliszünet (2 hét) után.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 29 2014 10:18am
tfw 2 hete nem voltam vizsgázni, és a péntekit is le fogom adni


Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 29 2014 10:35am
Quote (Saenchai @ 29 Jan 2014 18:18)
tfw 2 hete nem voltam vizsgázni, és a péntekit is le fogom adni


http://www.youtube.com/watch?v=nbNUQ_AYKAU


itt már vége a vizsgaidőszaknak két hete
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 29 2014 10:36am
Quote (Saenchai @ 29 Jan 2014 18:18)
tfw 2 hete nem voltam vizsgázni, és a péntekit is le fogom adni


http://www.youtube.com/watch?v=nbNUQ_AYKAU


my nigga
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269226932694269526965001Next
Closed New Topic New Poll