☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
2692
2693
2694
2695
2696
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 728774
Replies: 50000
Track Topic
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#26931
Jan 29 2014 09:43am
Quote (jarabekg @ 29 Jan 2014 16:07)
most írtam le, hogy tanul dolgozik, ebből elég erősen következik, hogy van agya. akkor minek gyúrna?
Sosem fogom megérteni miért nézik néhányan fogyatékosoknak azokat akik lejárnak edzeni valami konditerembe. Bár nem tudom mennyire volt komoly a posztod.
qkatz
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold
:
39,210.00
#26932
Jan 29 2014 09:47am
tfw 3 hét kihagyás utan most mész elöször gyurni, és félsz hogy alig fogsz élni amikor végzel
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#26933
Jan 29 2014 09:51am
Quote (qkatz @ 29 Jan 2014 16:47)
tfw 3 hét kihagyás utan most mész elöször gyurni, és félsz hogy alig fogsz élni amikor végzel
tökmindegy, mert nincs agyad
this comment was sponsored by jarabekg
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#26934
Jan 29 2014 09:52am
Quote (qkatz @ Jan 29 2014 04:47pm)
tfw 3 hét kihagyás utan most mész elöször gyurni, és félsz hogy alig fogsz élni amikor végzel
Ha normal esetben elsz edzes utan akkor valamit rosszul csinalsz.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#26935
Jan 29 2014 09:53am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Jan 2014 17:52)
Ha normal esetben elsz edzes utan akkor valamit rosszul csinalsz.
akkor legközelebb eltöröm a nyakam a fekvenyomó rúddal :/
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#26936
Jan 29 2014 09:53am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Jan 2014 16:52)
Ha normal esetben elsz edzes utan akkor valamit rosszul csinalsz.
vagy inkabb nem ket hetente 1x jarsz, es nem leszel hulla minden eddzes utan
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#26937
Jan 29 2014 10:11am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Jan 2014 16:52)
Ha normal esetben elsz edzes utan akkor valamit rosszul csinalsz.
Jó mondjuk 1-2 hét kihagyás már épp elég h az első héten beledögölj az izomlázba.
Nekem is ez volt a téliszünet (2 hét) után.
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#26938
Jan 29 2014 10:18am
tfw 2 hete nem voltam vizsgázni, és a péntekit is le fogom adni
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#26939
Jan 29 2014 10:35am
Quote (Saenchai @ 29 Jan 2014 18:18)
tfw 2 hete nem voltam vizsgázni, és a péntekit is le fogom adni
http://www.youtube.com/watch?v=nbNUQ_AYKAU
itt már vége a vizsgaidőszaknak két hete
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#26940
Jan 29 2014 10:36am
Quote (Saenchai @ 29 Jan 2014 18:18)
tfw 2 hete nem voltam vizsgázni, és a péntekit is le fogom adni
http://www.youtube.com/watch?v=nbNUQ_AYKAU
my nigga
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2692
2693
2694
2695
2696
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact