Quote (jarabekg @ 29 Jan 2014 17:07)
most írtam le, hogy tanul dolgozik, ebből elég erősen következik, hogy van agya. akkor minek gyúrna?
elég sok ember van, aki lassan egy évtizede "tanul" az egyetemen vmi random szakon és mellette pultos... igazából az összes hök-ös az országban. nem azért, mert anarkin ilyen, de ez még nem implikálja, h okos.