d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1269126922693269426955001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 29 2014 08:21am
Quote (Psyclon @ Jan 29 2014 02:23pm)
Végre legalább alszol baszod. Azért eleg elmebeteg módon töltsd az utóbbi ????egy évben????


dolgozik, egyetemre jar, gamel egesz nap, es meg baratnoje is van

jo hogy nem marad ideje aludni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 29 2014 08:23am
Quote (RRC @ 29 Jan 2014 13:30)
4-es lett a vizsgám kocsogo


miből? még mindig nem tudom hogy mit tanulsz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 29 2014 08:25am
Quote (Anarkin @ 29 Jan 2014 16:23)
miből? még mindig nem tudom hogy mit tanulsz


ha beirom leflamelnek a mérnökök
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 29 2014 08:40am
Quote (RRC @ 29 Jan 2014 16:25)
ha beirom leflamelnek a mérnökök


szabadbölcsészet, esztétika
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 29 2014 08:49am
Quote (jarabekg @ 29 Jan 2014 15:21)
dolgozik, egyetemre jar, gamel egesz nap, es meg baratnoje is van

jo hogy nem marad ideje aludni


Nem értem miért nem gyúr még.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 29 2014 09:07am
Quote (ace07 @ Jan 29 2014 03:49pm)
Nem értem miért nem gyúr még.


most írtam le, hogy tanul dolgozik, ebből elég erősen következik, hogy van agya. akkor minek gyúrna?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 29 2014 09:08am
Quote (jarabekg @ 29 Jan 2014 16:07)
most írtam le, hogy tanul dolgozik, ebből elég erősen következik, hogy van agya. akkor minek gyúrna?


XD!!!!
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 29 2014 09:14am
Quote (jarabekg @ 29 Jan 2014 16:07)
most írtam le, hogy tanul dolgozik, ebből elég erősen következik, hogy van agya. akkor minek gyúrna?


10/10
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 29 2014 09:18am
Quote (jarabekg @ 29 Jan 2014 17:07)
most írtam le, hogy tanul dolgozik, ebből elég erősen következik, hogy van agya. akkor minek gyúrna?


elég sok ember van, aki lassan egy évtizede "tanul" az egyetemen vmi random szakon és mellette pultos... igazából az összes hök-ös az országban. nem azért, mert anarkin ilyen, de ez még nem implikálja, h okos.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 29 2014 09:21am
Quote (jarabekg @ 29 Jan 2014 17:07)
most írtam le, hogy tanul dolgozik, ebből elég erősen következik, hogy van agya. akkor minek gyúrna?


XD ÉRTED AKI EDZŐTEREMBE JÁR NEM LEHET OKOS :DDD XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269126922693269426955001Next
Closed New Topic New Poll