d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1269126922693269426955001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 10 2011 04:37pm
yó8
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 10 2011 04:39pm
fáj a fejem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:39pm
Quote (Saenchai @ 10 Mar 2011 23:39)
fáj a fejem


meleg / forró vízzel tusolj le, nekem mindig segít.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 10 2011 04:40pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 10:34pm)
ja, igazából tudom, csak lusta vagyok :/ télen teljesen jól lehűl minden a teraszon, királyságosság



nem iszom sokat, hb lesz itt, azt pár sört csak lehűtenék előre



sehol, bocs, el is megyek.










































I'll just leav this here
http://www.all4humor.com/images/files/Scary%20Bird.jpg


like






























































Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:42pm
Quote (sylke @ 10 Mar 2011 23:40)
like






























































http://img703.imageshack.us/img703/381/dsc04570o.jpg


\nn/
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 10 2011 04:44pm
ez az algopyrin nevű gyógyszer egy isteni csoda ám, erre most jöttem rá
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 10 2011 04:47pm
Quote (hedgehogsword @ Mar 11 2011 12:44am)
ez az algopyrin nevű gyógyszer egy isteni csoda ám, erre most jöttem rá


régenben 250 es suzuki gyári crossom volt régeben crossozgatam de eladtam... manapság csak haverok motorjain meg néha az enyémen

most csak 1 350 esem van nagybátyámé volt csak megkellet csinálnom kb 80 nál be ált álta fötengely csapágy csapágy szét kellet huznia blokot,henger furás,dugyok,gyürük,szimerongek,csapágyak etc

de eddig amin ültem és jo volt:::

600as Ktm heart.gif 650 es husaberg ezek amitt értek is valamit biggrin.gif 250 husaberg nem lehetet kiteni 1 kerékre pedig zsir uj volt... de 6 ikba a gáton felment lazán (lol) nyomatékos

choppereket utálom gyorsaságik is jok... de cross>all
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:49pm
Quote (Saenchai @ 10 Mar 2011 23:47)
régenben 250 es suzuki gyári crossom volt régeben crossozgatam  de eladtam... manapság csak haverok motorjain meg néha az enyémen

most csak 1 350 esem van nagybátyámé volt csak megkellet csinálnom kb 80 nál be ált álta fötengely csapágy csapágy szét kellet huznia  blokot,henger furás,dugyok,gyürük,szimerongek,csapágyak etc

de eddig amin ültem és jo volt:::

600as Ktm heart.gif  650 es husaberg    ezek amitt értek is valamit biggrin.gif 250 husaberg nem lehetet kiteni 1 kerékre pedig zsir uj volt... de 6 ikba a gáton felment lazán (lol) nyomatékos

choppereket utálom  gyorsaságik is jok...  de cross>all


ú de éreztem
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 10 2011 04:49pm
Quote (hedgehogsword @ 10 Mar 2011 23:44)
ez az algopyrin nevű gyógyszer egy isteni csoda ám, erre most jöttem rá


Kataflán az igazi mennyország :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 10 2011 04:57pm
Quote (ace07 @ 11 Mar 2011 00:49)
Kataflán az igazi mennyország :D


LE FU-

This post was edited by Baleee on Mar 10 2011 04:57pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269126922693269426955001Next
Closed New Topic New Poll