Quote (hedgehogsword @ Mar 11 2011 12:44am)
ez az algopyrin nevű gyógyszer egy isteni csoda ám, erre most jöttem rá
régenben 250 es suzuki gyári crossom volt régeben crossozgatam de eladtam... manapság csak haverok motorjain meg néha az enyémen
most csak 1 350 esem van nagybátyámé volt csak megkellet csinálnom kb 80 nál be ált álta fötengely csapágy csapágy szét kellet huznia blokot,henger furás,dugyok,gyürük,szimerongek,csapágyak etc
de eddig amin ültem és jo volt:::
600as Ktm heart.gif 650 es husaberg ezek amitt értek is valamit biggrin.gif 250 husaberg nem lehetet kiteni 1 kerékre pedig zsir uj volt... de 6 ikba a gáton felment lazán (lol) nyomatékos
choppereket utálom gyorsaságik is jok... de cross>all