d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1269026912692269326945001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 10 2011 04:22pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 Mar 2011 00:21)
következő film is ígéretes: barbárfivérek


ma már megvolt a main event: YONGGARY AZ ŰRBÉLI SZÖRNY :O
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:24pm
Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 23:22)
ma már megvolt a main event: YONGGARY AZ ŰRBÉLI SZÖRNY :O


nebassz, és erről lemaradtam? <_<

hbo-n ment jean reno laurence fishnurne film, de elég foscsy volt :(
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 10 2011 04:24pm
Quote (bajcli @ Mar 10 2011 11:20pm)
mingyá vége

/e de legjobb úgyis az obi-wan vs darth maul


faszság, hogy maul ilyen keveset szerepel
egyik legjobb sw villain
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 10 2011 04:27pm
Quote (A122 @ 11 Mar 2011 00:24)
faszság, hogy maul ilyen keveset szerepel
egyik legjobb sw villain


ja, megígy semmi háttérsztori nincs mögötte, pedig az ilyen buzi enciklopédiákban meg regényekben még az utolsó faszom statisztalényeknek is többoldalas elemzéseket meg történeteket írnak...
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 10 2011 04:28pm
csicska Natalie Portman
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:30pm
berakjam a sört a hűtőbe, vagy elég ha kirakom az udvarra? pont most jön a meleg :/ de a hűtőben nincs valami sok hely, szóval pakolásznom kéne :\

decisions, decisions...

(rejtett rl post)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 10 2011 04:32pm
a droidvezérhajó kampeca
nédda.

kisbazur rakjad a hűtőbe, minél hidegebb, annál jobb, éjszaka meg lófasz lesz, nem hideg (min. 0 °C, de nálunk teraszon sose hűl le a pia úgy, mint a hűtőben)
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 10 2011 04:32pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 11:30pm)
berakjam a sört a hűtőbe, vagy elég ha kirakom az udvarra? pont most jön a meleg :/ de a hűtőben nincs valami sok hely, szóval pakolásznom kéne :\

decisions, decisions...

(rejtett rl post)


ne igyál annyit árt az edzésnek
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 10 2011 04:34pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 10:30pm)
berakjam a sört a hűtőbe, vagy elég ha kirakom az udvarra? pont most jön a meleg :/ de a hűtőben nincs valami sok hely, szóval pakolásznom kéne :\

decisions, decisions...

(rejtett rl post)


ebben hol az rl?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:34pm
Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 23:32)
a droidvezérhajó kampeca
nédda.

kisbazur rakjad a hűtőbe, minél hidegebb, annál jobb, éjszaka meg lófasz lesz, nem hideg (min. 0 °C, de nálunk teraszon sose hűl le a pia úgy, mint a hűtőben)


ja, igazából tudom, csak lusta vagyok :/ télen teljesen jól lehűl minden a teraszon, királyságosság

Quote (A122 @ 10 Mar 2011 23:32)
ne igyál annyit árt az edzésnek


nem iszom sokat, hb lesz itt, azt pár sört csak lehűtenék előre

Quote (sylke @ 10 Mar 2011 23:34)
ebben hol az rl?


sehol, bocs, el is megyek.










































I'll just leav this here


This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Mar 10 2011 04:36pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269026912692269326945001Next
Closed New Topic New Poll