Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 23:32)
a droidvezérhajó kampeca
nédda.
kisbazur rakjad a hűtőbe, minél hidegebb, annál jobb, éjszaka meg lófasz lesz, nem hideg (min. 0 °C, de nálunk teraszon sose hűl le a pia úgy, mint a hűtőben)
ja, igazából tudom, csak lusta vagyok :/ télen teljesen jól lehűl minden a teraszon, királyságosság
Quote (A122 @ 10 Mar 2011 23:32)
ne igyál annyit árt az edzésnek
nem iszom sokat, hb lesz itt, azt pár sört csak lehűtenék előre
Quote (sylke @ 10 Mar 2011 23:34)
ebben hol az rl?
sehol, bocs, el is megyek.
I'll just leav this here
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Mar 10 2011 04:36pm