d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1268269270271272473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 20 2021 04:55am
Quote (-joey- @ 20 Nov 2021 11:51)
Keep it up m8. :)


keménymag játékoló
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 20 2021 04:55am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 20 Nov 2021 11:48)
biztos majd ezért veszek 1 enigmát meg majd baszakodok a reselleléssel lossban :) not


es ha felmegy az ara? akkor meg elbuktal 1 kis profitot:))
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 20 2021 04:55am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 20 2021 11:55am)
keménymag játékoló



Igen. :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 20 2021 04:56am
Quote (-joey- @ 20 Nov 2021 11:55)
Igen. :)


miért vagy jobb mindenkinél
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 20 2021 04:57am
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Nov 2021 11:56)
miért vagy jobb mindenkinél


https://forums.d2jsp.org/user.php?i=1076721
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 20 2021 04:58am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 20 2021 11:56am)
miért vagy jobb mindenkinél


Minőségi vergődés, kérlek folytasd. :)
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Nov 20 2021 05:01am
leteszteltem singleben és tudom az eredményt :)
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Nov 20 2021 05:02am
én tudom az eredményt egyedül a fórumon :)


vajon szétlett-e baszva a játék vagy nem :) hm érdekes :) hmmm hmm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 20 2021 05:03am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 20 Nov 2021 12:02)
én tudom az eredményt egyedül a fórumon :)


vajon szétlett-e baszva a játék vagy nem :) hm érdekes :) hmmm hmm


nyilván szét lett :)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 20 2021 05:04am
d2 1.00ban is mar szet volt baszva, csak a prealpha verzio volt az igazi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1268269270271272473Next
Add Reply New Topic New Poll