☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo Ii Remastered
Prev
1
268
269
270
271
272
473
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 85636
Replies: 4721
Track Topic
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#2691
Nov 20 2021 04:55am
Quote (-joey- @ 20 Nov 2021 11:51)
Keep it up m8. :)
keménymag játékoló
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#2692
Nov 20 2021 04:55am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 20 Nov 2021 11:48)
biztos majd ezért veszek 1 enigmát meg majd baszakodok a reselleléssel lossban :) not
es ha felmegy az ara? akkor meg elbuktal 1 kis profitot:))
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#2693
Nov 20 2021 04:55am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 20 2021 11:55am)
keménymag játékoló
Igen.
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#2694
Nov 20 2021 04:56am
Quote (-joey- @ 20 Nov 2021 11:55)
Igen. :)
miért vagy jobb mindenkinél
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#2695
Nov 20 2021 04:57am
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Nov 2021 11:56)
miért vagy jobb mindenkinél
https://forums.d2jsp.org/user.php?i=1076721
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#2696
Nov 20 2021 04:58am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 20 2021 11:56am)
miért vagy jobb mindenkinél
Minőségi vergődés, kérlek folytasd.
WolfgangAmadeusMozart
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold
:
35,350.00
#2697
Nov 20 2021 05:01am
leteszteltem singleben és tudom az eredményt
WolfgangAmadeusMozart
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold
:
35,350.00
#2698
Nov 20 2021 05:02am
én tudom az eredményt egyedül a fórumon
vajon szétlett-e baszva a játék vagy nem
hm érdekes
hmmm hmm
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#2699
Nov 20 2021 05:03am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 20 Nov 2021 12:02)
én tudom az eredményt egyedül a fórumon :)
vajon szétlett-e baszva a játék vagy nem :) hm érdekes :) hmmm hmm
nyilván szét lett
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#2700
Nov 20 2021 05:04am
d2 1.00ban is mar szet volt baszva, csak a prealpha verzio volt az igazi
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
268
269
270
271
272
473
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact