d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1268826892690269126925001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 03:57pm
nagy geci
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 03:57pm
ez a rékasi de geci idegesítő egy pojáca
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 10 2011 03:58pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Mar 2011 23:57)
ez a rékasi de geci idegesítő egy pojáca


nézzél inkább star warst filmpluszon
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 10 2011 03:59pm
Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 23:58)
nézzél inkább star warst filmpluszon


Baszki, ezek 24/7 adják? :DDD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:00pm
Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 22:58)
nézzél inkább star warst filmpluszon


átkapcsoltam, ty
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 10 2011 04:00pm
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 23:44)
Óbaszki, tényleg!!!! Apicsába, most maradhatok fenn éjjel. :/


szpemmerek.. :/
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 10 2011 04:01pm
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 23:59)
Baszki, ezek 24/7 adják? :DDD


nemtom, mi mondatja ezt veled
csütörtökönként adják most, 4 hete volt az új remény, aztán birodalom visszavág, jedi visszatér, most meg a baljós árnyak.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 10 2011 04:02pm
Quote (bajcli @ 11 Mar 2011 00:01)
nemtom, mi mondatja ezt veled
csütörtökönként adják most, 4 hete volt az új remény, aztán birodalom visszavág, jedi visszatér, most meg a baljós árnyak.


Leginkább az, hogy az utóbbi 1 hónapban 4szer kapcsoltam arra a csatornára és mindig a star wars ment... :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:02pm
Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 23:01)
nemtom, mi mondatja ezt veled
csütörtökönként adják most, 4 hete volt az új remény, aztán birodalom visszavág, jedi visszatér, most meg a baljós árnyak.


olyan régen láttam ezt a filmet, meg még régebben magyarul, most erről ált. sulis emlékek ugrottak be olo

u nostalgia u lose
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 10 2011 04:03pm
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 00:02)
Leginkább az, hogy az utóbbi 1 hónapban 4szer kapcsoltam arra a csatornára és mindig a star wars ment... :D


talán mert mindig csütörtök este 21:10 és 23:xx között kapcsoltál oda?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1268826892690269126925001Next
Closed New Topic New Poll