☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
2688
2689
2690
2691
2692
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 575011
Replies: 50000
Track Topic
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#26891
Mar 10 2011 03:57pm
nagy geci
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#26892
Mar 10 2011 03:57pm
ez a rékasi de geci idegesítő egy pojáca
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#26893
Mar 10 2011 03:58pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Mar 2011 23:57)
ez a rékasi de geci idegesítő egy pojáca
nézzél inkább star warst filmpluszon
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#26894
Mar 10 2011 03:59pm
Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 23:58)
nézzél inkább star warst filmpluszon
Baszki, ezek 24/7 adják? :DDD
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#26895
Mar 10 2011 04:00pm
Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 22:58)
nézzél inkább star warst filmpluszon
átkapcsoltam, ty
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#26896
Mar 10 2011 04:00pm
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 23:44)
Óbaszki, tényleg!!!! Apicsába, most maradhatok fenn éjjel. :/
szpemmerek.. :/
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#26897
Mar 10 2011 04:01pm
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 23:59)
Baszki, ezek 24/7 adják? :DDD
nemtom, mi mondatja ezt veled
csütörtökönként adják most, 4 hete volt az új remény, aztán birodalom visszavág, jedi visszatér, most meg a baljós árnyak.
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#26898
Mar 10 2011 04:02pm
Quote (bajcli @ 11 Mar 2011 00:01)
nemtom, mi mondatja ezt veled
csütörtökönként adják most, 4 hete volt az új remény, aztán birodalom visszavág, jedi visszatér, most meg a baljós árnyak.
Leginkább az, hogy az utóbbi 1 hónapban 4szer kapcsoltam arra a csatornára és mindig a star wars ment...
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#26899
Mar 10 2011 04:02pm
Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 23:01)
nemtom, mi mondatja ezt veled
csütörtökönként adják most, 4 hete volt az új remény, aztán birodalom visszavág, jedi visszatér, most meg a baljós árnyak.
olyan régen láttam ezt a filmet, meg még régebben magyarul, most erről ált. sulis emlékek ugrottak be olo
u nostalgia u lose
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#26900
Mar 10 2011 04:03pm
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 00:02)
Leginkább az, hogy az utóbbi 1 hónapban 4szer kapcsoltam arra a csatornára és mindig a star wars ment...
talán mert mindig csütörtök este 21:10 és 23:xx között kapcsoltál oda?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2688
2689
2690
2691
2692
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact