Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 09:14pm)
nekem általában baromi jól esik, meg felfrissülök tőle, de ezen a héten beteg vagyok szóval inkább hanyagoltam. meg van amikor közben szédülök meg ilyesmik, de azért végig szoktam tolni (bár lehet nem kéne)
nekem 90%-ban szarul esik, utálom
de hát tolni kell