d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1268526862687268826895001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 10 2011 02:06pm
de szarul esett ez a futás
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 10 2011 02:07pm
Amúgy akkorák lettek mind déjv mellbimbói!
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 10 2011 02:08pm
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 22:07)
Amúgy akkorák lettek mind déjv mellbimbói!


hozzányomod a karod, hogy nagyobbnak.. oh wait
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 02:14pm
Quote (A122 @ 10 Mar 2011 21:06)
de szarul esett ez a futás


nekem általában baromi jól esik, meg felfrissülök tőle, de ezen a héten beteg vagyok szóval inkább hanyagoltam. meg van amikor közben szédülök meg ilyesmik, de azért végig szoktam tolni (bár lehet nem kéne)
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 10 2011 02:20pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 09:14pm)
nekem általában baromi jól esik, meg felfrissülök tőle, de ezen a héten beteg vagyok szóval inkább hanyagoltam. meg van amikor közben szédülök meg ilyesmik, de azért végig szoktam tolni (bár lehet nem kéne)


nekem 90%-ban szarul esik, utálom
de hát tolni kell
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 02:22pm
Quote (A122 @ 10 Mar 2011 21:20)
nekem 90%-ban szarul esik, utálom
de hát tolni kell


hát nemtom, ha nem élvezném tuti kipróbánék valami más kardiót, menj el úszni, vagy biciklizni.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 10 2011 02:25pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 09:22pm)
hát nemtom, ha nem élvezném tuti kipróbánék valami más kardiót, menj el úszni, vagy biciklizni.


én nem hobbi szinten futok nekem ezzel célom van, szal nem helyettesíthetem úszással/biciklivel
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 10 2011 02:27pm
Quote (A122 @ Mar 10 2011 09:25pm)
én nem hobbi szinten futok nekem ezzel célom van, szal nem helyettesíthetem úszással/biciklivel


milyen célod?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 02:28pm
Quote (beni @ 10 Mar 2011 21:27)
milyen célod?


azt hiszem azt írta régen, hogy 3.2km-es cooper teszt, de így magában nem tudom mi értelme. én azért futok, hogy formában legyek, nincs konkrét célom vele, ha nem élvezném mással helyettesíteném.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 10 2011 02:28pm
Quote (beni @ Mar 10 2011 09:27pm)
milyen célod?


nincs kedvem erről beszélni, csak indoklást akartam adni, h. miért nem csinálhatok más cardio-t
csak ezért hoztam fel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1268526862687268826895001Next
Closed New Topic New Poll