még egy órát kell várni, hogy kihívhassam az ügyeletet, mert még mindig lázas vagyok mint álat, majd szét robban a fejem, és majd el szédülök.. :C doki meg mindig délelőtt rendel, nehogy be tudjon menni az aki egész éjjel kinlodik és délelőtt alszik amennyit tud