Quote (Rezs @ 10 Mar 2011 17:09)
nekem is volt egy állatom, überpronak hívták, a saját szaromat adtam neki reggelire/ebédre/vacsorára
Az enyémet Epifónnak hívták, és a híres volt az x lábairól amikben bármikor megfogott egy 88 kilós pimpongütőt, és azzal szériázgatott.
Egy igazi kis bestia volt