☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
2680
2681
2682
2683
2684
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 575229
Replies: 50000
Track Topic
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#26811
Mar 10 2011 08:51am
@bazurgeci
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#26812
Mar 10 2011 08:53am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Mar 2011 15:42)
lol tényleg
pedigg whigger jobb lenne, szar a világ
-g
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#26813
Mar 10 2011 08:58am
Quote (Nerz8 @ 10 Mar 2011 16:51)
@bazurgeci
http://www.youtube.com/watch?v=uv-FORwG2oo
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#26814
Mar 10 2011 09:16am
a macska a megpucolt fehérrépa héját eszi
lehet hogy éhes
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#26815
Mar 10 2011 09:27am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 05:16pm)
a macska a megpucolt fehérrépa héját eszi
lehet hogy éhes
nálunk a kutya bundáskenyeret meg narancsot eszik szóval nem csak nálatok vannak elbaszott állatok
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#26816
Mar 10 2011 09:41am
Quote (Liliomtipro @ 10 Mar 2011 16:27)
nálunk a kutya bundáskenyeret meg narancsot eszik szóval nem csak nálatok vannak elbaszott állatok
muter megesküszik,hogy a macskák imádják a tésztát, és a törtkrumplit
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#26817
Mar 10 2011 09:55am
Quote (Liliomtipro @ 10 Mar 2011 16:27)
nálunk a kutya bundáskenyeret meg narancsot eszik szóval nem csak nálatok vannak elbaszott állatok
az én kutyám meg szereti és simán megeszi a zsebkendőt. az milyen.
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#26818
Mar 10 2011 10:01am
LaserBack
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold
:
535.00
#26819
Mar 10 2011 10:01am
hmmmmmmmmmmm milánói
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#26820
Mar 10 2011 10:05am
Quote (Liliomtipro @ Mar 10 2011 04:27pm)
nálunk a kutya bundáskenyeret meg narancsot eszik szóval nem csak nálatok vannak elbaszott állatok
egyszer a macskám evett petrezselymet
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2680
2681
2682
2683
2684
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact