Quote (ZsDanee @ 10 Mar 2011 14:22)
Ezen már én is gondolkodtam, szerintem ez a megszállott likeolgatók tulajdonsága, van olyan ismerősöm, aki szerintem majdhogynem minden megjelenő postot like-ol.
már mondtam, de volt (szerencsére) egy olyan ismerősöm, aki fél óránként kirakott valami szart és azonnal like-olta saját maga, senki más. wtf.