d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1267626772678267926805001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 10 2011 05:08am
Quote (ecneB @ 10 Mar 2011 11:56)
tulajdonkeppen kozolte, hogy megvagja az egesz evfolyamot, hogyha ilyen hozzaallast tanusitunk..
altalanos suliban volt olyan, h nemet oran egyedul voltam a 15 fos csoportbol. halal lazan elkezdtem olvasgatni, gondolvan ugysem fog tanitani egy embernek. erre persze, hogy 45 percen at feleltetett a tanar.. xd




hat hetfo este 7 oras ea-tol nem tudom mit var influenza es zh hetek kozepen, raadasul nem is katalogusos. persze az egy fo azert nagyon eros, ezt alairom.


milyen ora?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 10 2011 05:09am
lol keci mijen herba szag csapott meg

elmentem fürcsizni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 10 2011 05:11am
Quote (Inakwo @ 10 Mar 2011 13:08)
milyen ora?


gazdinfo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 10 2011 05:13am
Quote (ecneB @ 10 Mar 2011 12:11)
gazdinfo


az neked fontos tantárgy mi?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 10 2011 05:17am
Quote (Inakwo @ 10 Mar 2011 13:13)
az neked fontos tantárgy mi?


sajnos meg kell csinalni xd kb ennyire, meg vmi epul is ra.. szal' jah, meg kell majd csinalni. ^^
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 10 2011 05:18am
Quote (ecneB @ 10 Mar 2011 12:17)
sajnos meg kell csinalni xd kb ennyire, meg vmi epul is ra.. szal' jah, meg kell majd csinalni. ^^


te milyen szakon vagy?

amugy most megyek vissza még 4 félévre elvileg MSC-re
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 10 2011 05:22am
Quote (Inakwo @ 10 Mar 2011 13:18)
te milyen szakon vagy?

amugy most megyek vissza még 4 félévre elvileg MSC-re


muszaki menedzser
en azon gondolkoztam, hogy levelezon fejezem be a sulit, mellette pedig munka
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 10 2011 05:29am
Quote (ecneB @ 10 Mar 2011 12:22)
muszaki menedzser
en azon gondolkoztam, hogy levelezon fejezem be a sulit, mellette pedig munka


jah nekem nem volt gazdinfom :)
én meg elkezdem aztán keresek közben melot ha lesz akkor levelezőn befejezem az MSC-t
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 05:39am
100. post ma, és még 1 óra sincsen B)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 10 2011 05:42am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Mar 2011 13:39)
100. post ma, és még 1 óra sincsen B)




bazur te alat!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1267626772678267926805001Next
Closed New Topic New Poll