d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1267426752676267726785001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 10 2011 04:44am
Quote (ace07 @ 10 Mar 2011 15:43)
a másik 6 is valami fórumon lóg legalább? :D


Nem tudom, öten ülünk laptoppal, a csaj mellettem origamizik.

Tegnap volt a félévi vizsga ebből a tárgyból szóval most az istennek se stresszelem túl magam.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:45am
Quote (josheide @ 10 Mar 2011 11:42)
Az egész egyetemen van 150 diák, ezen az órán spec 9. Ebből bejöttünk heten. Két sorban ülünk. ^^


lol az tök családias

mi 400as infoea-on voltunk heten, kb. mindenki hátul, 4 laptop. ezt nehéz überelni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 10 2011 04:45am
Quote (Opsilo @ 10 Mar 2011 15:44)
többiek hogy viselik az órát?


Az egyik srác asszem most érte el az alvás REM fázisát.

e.: tévedtem, ébren van.

This post was edited by josheide on Mar 10 2011 04:46am
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Mar 10 2011 04:46am
Quote (josheide @ Mar 10 2011 11:45am)
Az egyik srác asszem most érte el az alvás REM fázisát.


:DDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 10 2011 04:48am
f6-kor keltem, most jott meg a reggeli merevedesem, nem vagyok faradt, a dehogy..
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 10 2011 04:48am
Quote (josheide @ Mar 10 2011 11:40am)
Jó hát nem tehetek róla, egy Corvinusos tanár tartja az órát, szegényem olyan viccesen beszél angolul, meg kicsit lassan is, valamivel el kell ütni az időt.


hogy hívják?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:49am
Quote (ecneB @ 10 Mar 2011 11:48)
f6-kor keltem, most jott meg a reggeli merevedesem, nem vagyok faradt, a dehogy..


lol minek keltél olyan korán?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 10 2011 04:49am
Quote (beni @ 10 Mar 2011 15:48)
hogy hívják?


Ladányi János

Ő csak ritkán tanít minket, többnyire Szelényi Iván tartja az órákat. Ő valami nagy arc világszinten is.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 10 2011 04:50am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Mar 2011 12:49)
lol minek keltél olyan korán?


reggel 8-as eloadas, ami katalogusos. xd
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 10 2011 04:53am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Mar 2011 12:45)
lol az tök családias

mi 400as infoea-on voltunk heten, kb. mindenki hátul, 4 laptop. ezt nehéz überelni


gazdinfo ea-n 300-bol egy ember volt, mondanom sem kell, hogy milyen zh-t kaptunk xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1267426752676267726785001Next
Closed New Topic New Poll