☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
2674
2675
2676
2677
2678
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 575371
Replies: 50000
Track Topic
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#26751
Mar 10 2011 04:44am
Quote (ace07 @ 10 Mar 2011 15:43)
a másik 6 is valami fórumon lóg legalább?
Nem tudom, öten ülünk laptoppal, a csaj mellettem origamizik.
Tegnap volt a félévi vizsga ebből a tárgyból szóval most az istennek se stresszelem túl magam.
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#26752
Mar 10 2011 04:45am
Quote (josheide @ 10 Mar 2011 11:42)
Az egész egyetemen van 150 diák, ezen az órán spec 9. Ebből bejöttünk heten. Két sorban ülünk. ^^
lol az tök családias
mi 400as infoea-on voltunk heten, kb. mindenki hátul, 4 laptop. ezt nehéz überelni
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#26753
Mar 10 2011 04:45am
Quote (Opsilo @ 10 Mar 2011 15:44)
többiek hogy viselik az órát?
Az egyik srác asszem most érte el az alvás REM fázisát.
e.: tévedtem, ébren van.
This post was edited by josheide on Mar 10 2011 04:46am
Opsilo
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold
:
131.02
#26754
Mar 10 2011 04:46am
Quote (josheide @ Mar 10 2011 11:45am)
Az egyik srác asszem most érte el az alvás REM fázisát.
:DDDDDDDDDDDDDDDD
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#26755
Mar 10 2011 04:48am
f6-kor keltem, most jott meg a reggeli merevedesem, nem vagyok faradt, a dehogy..
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#26756
Mar 10 2011 04:48am
Quote (josheide @ Mar 10 2011 11:40am)
Jó hát nem tehetek róla, egy Corvinusos tanár tartja az órát, szegényem olyan viccesen beszél angolul, meg kicsit lassan is, valamivel el kell ütni az időt.
hogy hívják?
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#26757
Mar 10 2011 04:49am
Quote (ecneB @ 10 Mar 2011 11:48)
f6-kor keltem, most jott meg a reggeli merevedesem, nem vagyok faradt, a dehogy..
lol minek keltél olyan korán?
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#26758
Mar 10 2011 04:49am
Quote (beni @ 10 Mar 2011 15:48)
hogy hívják?
Ladányi János
Ő csak ritkán tanít minket, többnyire Szelényi Iván tartja az órákat. Ő valami nagy arc világszinten is.
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#26759
Mar 10 2011 04:50am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Mar 2011 12:49)
lol minek keltél olyan korán?
reggel 8-as eloadas, ami katalogusos. xd
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#26760
Mar 10 2011 04:53am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Mar 2011 12:45)
lol az tök családias
mi 400as infoea-on voltunk heten, kb. mindenki hátul, 4 laptop. ezt nehéz überelni
gazdinfo ea-n 300-bol egy ember volt, mondanom sem kell, hogy milyen zh-t kaptunk xd
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2674
2675
2676
2677
2678
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact