Quote (Saenchai @ 10 Mar 2011 11:37)
egyszer nagyapám bement félcsupaszon a tyúkokat megetetni,azt ahogy lehajolt kiönteni a tápot,a kakas rácsípett a bimbójára,azt nem akarta elengedni
kibaszott kemény volt,ahogy nagyfater állt,azt 1 kibaszott nagy kakas lógott a csöcséről
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
szóval tőle örökölted őket
