d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1267326742675267626775001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:38am
Quote (Saenchai @ 10 Mar 2011 11:37)
egyszer nagyapám bement félcsupaszon a tyúkokat megetetni,azt ahogy lehajolt kiönteni a tápot,a kakas rácsípett a bimbójára,azt nem akarta elengedni
kibaszott kemény volt,ahogy nagyfater állt,azt 1 kibaszott nagy kakas lógott a csöcséről


:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

szóval tőle örökölted őket ;)
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Mar 10 2011 04:39am
Quote (josheide @ Mar 10 2011 11:38am)
Ha stréber lennék, nem a fórumon lógnék.


Stréber helyett a kocka szó illik a szituációhoz :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 10 2011 04:40am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 11:38am)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

szóval tőle örökölted őket ;)


a kakas rávetette magát a parizer csöcsökre
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:40am
Quote (Opsilo @ 10 Mar 2011 11:39)
Stréber helyett a kocka szó illik a szituációhoz :D


de az nem újdonság :P
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 10 2011 04:40am
Quote (Opsilo @ 10 Mar 2011 15:39)
Stréber helyett a kocka szó illik a szituációhoz :D


Jó hát nem tehetek róla, egy Corvinusos tanár tartja az órát, szegényem olyan viccesen beszél angolul, meg kicsit lassan is, valamivel el kell ütni az időt.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 10 2011 04:40am


Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 12:38pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

szóval tőle örökölted őket ;)


Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:41am
Quote (josheide @ 10 Mar 2011 11:40)
Jó hát nem tehetek róla, egy Corvinusos tanár tartja az órát, szegényem olyan viccesen beszél angolul, meg kicsit lassan is, valamivel el kell ütni az időt.


akkor minek ültél első sorba? :P
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 10 2011 04:42am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Mar 2011 15:41)
akkor minek ültél első sorba? :P


Az egész egyetemen van 150 diák, ezen az órán spec 9. Ebből bejöttünk heten. Két sorban ülünk. ^^
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 10 2011 04:43am
Quote (josheide @ 10 Mar 2011 11:42)
Az egész egyetemen van 150 diák, ezen az órán spec 9. Ebből bejöttünk heten. Két sorban ülünk. ^^


a másik 6 is valami fórumon lóg legalább? :D
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Mar 10 2011 04:44am
Quote (josheide @ Mar 10 2011 11:42am)
Az egész egyetemen van 150 diák, ezen az órán spec 9. Ebből bejöttünk heten. Két sorban ülünk. ^^


többiek hogy viselik az órát?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1267326742675267626775001Next
Closed New Topic New Poll