d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1267226732674267526765001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:34am
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 11:32)
Inb4 syl sírása a madarak miatt!


Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Mar 10 2011 04:35am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 11:19am)
itt vagyok a nappaliban, a teraszon meg a geci kakasok meg tyúkok, átjöttek a szomszédból. megeszik a macskák kajáját, mindjárt nekik vágok valami ME MAD :angry:


:kavics:

Quote (beni @ Mar 10 2011 11:19am)
élet a tanyán


:DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 10 2011 04:36am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 12:31pm)
nem láttad mekkora kakas ez... ráadásul négyen vannak, mondjuk a többi csak a csicskása, de tényleg elég rémisztőek tudnak lenni. egyébként meg tényleg nagyon el vannak lustulva a macskák, mi tagadás.


lol geci,a szomszédotokba lakik a kakasok Don Corleoneja
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Mar 10 2011 04:36am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 11:31am)
nem láttad mekkora kakas ez... ráadásul négyen vannak, mondjuk a többi csak a csicskása, de tényleg elég rémisztőek tudnak lenni. egyébként meg tényleg nagyon el vannak lustulva a macskák, mi tagadás.


sok kakas bazurt győz
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:36am
Quote (Saenchai @ 10 Mar 2011 11:36)
lol geci,a szomszédotokba lakik a kakasok Don Corleoneja


mostmár le fogom fotózni nektek, hitetlenek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 10 2011 04:36am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Mar 2011 15:31)
nem láttad mekkora kakas ez... ráadásul négyen vannak, mondjuk a többi csak a csicskása, de tényleg elég rémisztőek tudnak lenni. egyébként meg tényleg nagyon el vannak lustulva a macskák, mi tagadás.


Felröhögtem órán az első sorban.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 04:37am
Quote (josheide @ 10 Mar 2011 11:36)
Felröhögtem órán az első sorban.


stréber spotted
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 10 2011 04:37am
egyszer nagyapám bement félcsupaszon a tyúkokat megetetni,azt ahogy lehajolt kiönteni a tápot,a kakas rácsípett a bimbójára,azt nem akarta elengedni
kibaszott kemény volt,ahogy nagyfater állt,azt 1 kibaszott nagy kakas lógott a csöcséről
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 10 2011 04:37am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 11:31am)
nem láttad mekkora kakas ez... ráadásul négyen vannak, mondjuk a többi csak a csicskása, de tényleg elég rémisztőek tudnak lenni. egyébként meg tényleg nagyon el vannak lustulva a macskák, mi tagadás.


:rofl:

(eszembe jutott a rl-merch szöveg a régi szép időkből)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 10 2011 04:38am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Mar 2011 15:37)
stréber spotted


Ha stréber lennék, nem a fórumon lógnék.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1267226732674267526765001Next
Closed New Topic New Poll