Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 10 2011 12:31pm)
nem láttad mekkora kakas ez... ráadásul négyen vannak, mondjuk a többi csak a csicskása, de tényleg elég rémisztőek tudnak lenni. egyébként meg tényleg nagyon el vannak lustulva a macskák, mi tagadás.
lol geci,a szomszédotokba lakik a kakasok Don Corleoneja