Quote (josheide @ Aug 4 2016 11:05am)
Mindig volt egy ugyeletes ember aki figyelmeztette a subot erre a kotelessegre.
Beni mar nincs itt, nekem van a legtobb postom, viszem tovabb ezt a zaszlot.
Jah, remek dolog volt ez anno, mert meg lehetett bizni a masikban
Csak azota rici is odaig sullyedt, hogy kepes volt rairni a csajra, akirol eppen szo volt
En pontosan ezert nem irok ide semmi szemelyeset