d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev12662672682692703310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jun 26 2013 04:58pm
exalted :blush:

Szenvedéseimért cserébe.
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 26 2013 05:06pm
Patch előtt napi 1 halál max ha nagyon figyelmetlen vagyok, patch óta nem bírok végigvinni egyetlen mapot se. Elég szembetűnő változás.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 27 2013 12:57am
Quote (iFeelAlone @ 27 Jun 2013 00:18)
3300 hp + 90% damage reduction + enfeeble = kole 1shot

Szerintem leszarja az armort a srác. mármint egy az egyben ignorálja h mennyid van.

ja és mellesleg 1 hete olom kolet joval szarabb statokkal és sose sebzett 50%-nál többet. Most 1shot bármit csinálok.


Armor = phys dam redu. Kulon nem szamit szerintem, csak abba.


Quote (iFeelAlone @ 25 Jun 2013 19:13)
vettem 20 fusingot, mondván ha szerencsém van 4linkelem belőle a cipőmet meg a kesztyűmet. 4linkeltem a cipőmet, a kesztyűmet, a fejesemet, a maradék 3 fusingot meg rádobtam egy lvl69 ar/ev chestre és 5l lett. ok.


Quote (iFeelAlone @ 27 Jun 2013 00:58)
exalted  :blush:

Szenvedéseimért cserébe.


Okj.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 27 2013 01:04am
SHEEEEIIIIIIIIIIIT,

s03 rewardok :3

Az a taryn staff kurvajol nez ki, kar, hogy 1k kapja azt. 8DDD

Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jun 27 2013 02:14am
volt fix patch? Suliból nem tudok játszani. :(
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 27 2013 02:20am
Quote (iFeelAlone @ 27 Jun 2013 10:14)
volt fix patch? Suliból nem tudok játszani. :(


Volt.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 27 2013 04:09am
Quote (Baleee @ Jun 27 2013 07:04am)
SHEEEEIIIIIIIIIIIT,

s03 rewardok :3

Az a taryn staff kurvajol nez ki, kar, hogy 1k kapja azt. 8DDD


chayula windscream need
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 27 2013 05:18am
Quote (sylke @ 27 Jun 2013 12:09)
chayula windscream need


Ugysem nyomsz le annyi eventet, meg sirni fogsz folyamatosan, hogy nem josz racere, mert kapaszl, mert aludni mesz, mert szar a geped, etc.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 27 2013 05:33am
megin kurvasok score kell az ertelmes rewardhoz.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 27 2013 06:17am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 27 Jun 2013 13:33)
megin kurvasok score kell az ertelmes rewardhoz.


Nyilvan.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12662672682692703310Next
Add Reply New Topic New Poll