jaja eléggé felpörgött a lan biszniz meg a scene, nagyon élvezetes újra nyomo követni a széna alakulását, csapatok fel-le etc. csgoloungeon lehet ökörködni a skinekkel így ad olyan meccseknek is izgalmat amik nem rédekelnek

előző éjszaka meg randomból jött egy 100 megás frissítés, új láda új skinekkel, meg folyamatosan csinosítják a mapokat.
de még mindig 64 tickes fosok a szerók ^^