d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1266326642665266626675001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 3 2014 02:45am
Quote (Karan2_Returned @ 3 May 2014 10:24)
Megyek az utcan bebazsva a haverokkal, szembejön velem egy idegen, csinal egy roundhouse kicket es pont elöttem all meg a laba, utana megy tovabb. Mondtam okj.


de kozben gondolom flortolt veled es 10/10 csaj volt
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 3 2014 02:46am
Quote (bajcli @ 3 May 2014 10:45)
de kozben gondolom flortolt veled es 10/10 csaj volt


:D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 3 2014 03:19am
Quote (bajcli @ May 3 2014 09:45am)
de kozben gondolom flortolt veled es 10/10 csaj volt


Nem, ez most ferfias este volt.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 3 2014 03:39am
Quote (Vismajor @ 2 May 2014 22:28)
jaja eléggé felpörgött a lan biszniz meg a scene, nagyon élvezetes újra nyomo követni a széna alakulását, csapatok fel-le etc. csgoloungeon lehet ökörködni a skinekkel így ad olyan meccseknek is izgalmat amik nem rédekelnek :)
előző éjszaka meg randomból jött egy 100 megás frissítés, új láda új skinekkel, meg folyamatosan csinosítják a mapokat.
de még mindig 64 tickes fosok a szerók ^^


nyomon kovetni a széna alakulását
széna
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 3 2014 03:39am
Quote (tevetava @ 3 May 2014 11:39)
nyomon kovetni a széna alakulását
széna


senee
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 3 2014 03:45am
elmegyek boltba
mai rl
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 3 2014 03:47am
Quote (tevetava @ May 3 2014 10:39am)
nyomon kovetni a széna alakulását
széna


Cs2hus idokben hivtuk igy a scenet
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 3 2014 03:57am
Quote (Vismajor @ 3 May 2014 11:47)
Cs2hus idokben hivtuk igy a scenet


cs2hus
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 3 2014 03:58am
Quote (Vismajor @ 3 May 2014 11:47)
Cs2hus idokben hivtuk igy a scenet


csirkehus
az finom
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 3 2014 04:07am
Nosztalgiára vágyóknak. Egyelőre még csak az us bneten érhető el.

https://us.battle.net/account/management/download/

Go Back To Magyar Topic List
Prev1266326642665266626675001Next
Closed New Topic New Poll