d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1266126622663266426655001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2014 10:16am
Quote (Nerz8 @ May 2 2014 04:30pm)
http://4.ii.gl/dMNTGp.png


röhögtem
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 2 2014 10:19am


ki jön?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 2 2014 10:20am
Quote (Vismajor @ May 2 2014 05:16pm)
röhögtem

én is
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2014 10:27am
Quote (TuskesVanek @ May 2 2014 05:20pm)
én is


de a kurva anyádnak irod be, hogy te nevettél
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 2 2014 10:29am
Quote (Vismajor @ May 2 2014 05:27pm)
de a kurva anyádnak irod be, hogy te nevettél


:( jogos
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2014 01:21pm
elveszítem a fogadást a kurva anyját
fellépek mmre h szétlőjjek mindenkit mirageon ha már a kurva vp nem volt rá képes
egy rakás nyomorékot kapok csapattársnak kettő közül 8 körig 0 azaz 0 fraget lő, kiragelek a picsába
gecire melegem van és az összes szeró full nem tudom levezetni senkin és a végén olyannal fogok üvöltözni ok nélkül aki meg se érdemli
faszomat a puzdás élet szájába


e: mondjuk rohadt nagy problémáim vannak az élettel el kell ismerni

This post was edited by Vismajor on May 2 2014 01:22pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 2 2014 01:27pm
Quote (Vismajor @ 2 May 2014 21:21)
elveszítem a fogadást a kurva anyját
fellépek mmre h szétlőjjek mindenkit mirageon ha már a kurva vp nem volt rá képes
egy rakás nyomorékot kapok csapattársnak kettő közül 8 körig 0 azaz 0 fraget lő, kiragelek a picsába
gecire melegem van és az összes szeró full nem tudom levezetni senkin és a végén olyannal fogok üvöltözni ok nélkül aki meg se érdemli
faszomat a puzdás élet szájába


e: mondjuk rohadt nagy problémáim vannak az élettel el kell ismerni


de mi az, hogy tele vannak a szerverek? mindig berak valahova, van hely
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 2 2014 01:38pm
Quote (Vismajor @ 2 May 2014 21:21)
elveszítem a fogadást a kurva anyját
fellépek mmre h szétlőjjek mindenkit mirageon ha már a kurva vp nem volt rá képes
egy rakás nyomorékot kapok csapattársnak kettő közül 8 körig 0 azaz 0 fraget lő, kiragelek a picsába
gecire melegem van és az összes szeró full nem tudom levezetni senkin és a végén olyannal fogok üvöltözni ok nélkül aki meg se érdemli
faszomat a puzdás élet szájába


e: mondjuk rohadt nagy problémáim vannak az élettel el kell ismerni


és az egésznek mi köze van ahhoz, hogy meleged van

This post was edited by sylke on May 2 2014 01:38pm
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2014 01:43pm
Quote (sylke @ May 2 2014 08:38pm)
és az egésznek mi köze van ahhoz, hogy meleged van


hát az se tesz jót :D
és kurva új láda se esett amit eladhattam volna szíros 5 euróért
mindegy lefürödtem és mostmár jobb
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 2 2014 01:47pm
Quote (Vismajor @ 2 May 2014 20:43)
hát az se tesz jót :D
és kurva új láda se esett amit eladhattam volna szíros 5 euróért
mindegy lefürödtem és mostmár jobb


Jott mostanaban valami említésre méltó? (update, mapok, etc)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1266126622663266426655001Next
Closed New Topic New Poll