Quote (GoreKnight9 @ May 2 2014 04:58pm)
beteptek aztan majd lesz valami
tfw több mint 1 hete nem téptem
de legalább tegnap egész jól bebasztam
Quote (sylke @ May 2 2014 04:58pm)
soon lábnélküli élet m8
már mankó nélkül tudok járni :3
amugy nincs baj, már nem esik annyira az eső
helyette mondjuk annál jobban esik a jég