d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1266026612662266326645001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 2 2014 08:54am
Quote (Smat @ 2 May 2014 16:47)
Nézd meg amit linkeltem te szerencsétlen.


hol nem szarom le mit linkeltél te tolvaj
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2014 08:57am
áthivnak kertben sütögetés + sörözésre
ugy esik, hogy mindjárt megtelik a medence
de azért átmegyünk, kiváncsi leszek hogy fog ez megvalósulni :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 2 2014 08:58am
Quote (cowding @ 2 May 2014 16:57)
áthivnak kertben sütögetés + sörözésre
ugy esik, hogy mindjárt megtelik a medence
de azért átmegyünk, kiváncsi leszek hogy fog ez megvalósulni :D


beteptek aztan majd lesz valami
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 2 2014 08:58am
Quote (cowding @ 2 May 2014 16:57)
áthivnak kertben sütögetés + sörözésre
ugy esik, hogy mindjárt megtelik a medence
de azért átmegyünk, kiváncsi leszek hogy fog ez megvalósulni :D


soon lábnélküli élet m8
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2014 09:00am
Quote (GoreKnight9 @ May 2 2014 04:58pm)
beteptek aztan majd lesz valami


tfw több mint 1 hete nem téptem
de legalább tegnap egész jól bebasztam

Quote (sylke @ May 2 2014 04:58pm)
soon lábnélküli élet m8


már mankó nélkül tudok járni :3


amugy nincs baj, már nem esik annyira az eső
helyette mondjuk annál jobban esik a jég
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2014 09:02am
Quote (cowding @ May 2 2014 04:00pm)
tfw több mint 1 hete nem téptem
de legalább tegnap egész jól bebasztam



már mankó nélkül tudok járni :3


amugy nincs baj, már nem esik annyira az eső
helyette mondjuk annál jobban esik a jég


beakartm írni hogy itt egésznap sütött a nap, fasza
kinézek ablakon zuhog az eső
ahaokj
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 2 2014 09:12am
Quote (sylke @ 2 May 2014 14:54)
hol nem szarom le mit linkeltél te tolvaj


Akkor meg ne ugassál te senki.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 2 2014 09:14am
Quote (cowding @ 2 May 2014 16:00)
tfw több mint 1 hete nem téptem


ezt a feelt tobb mint 10 eve nem ismerem
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2014 09:21am
imádom ez ilyen LÉCIC TÖLSD KI EZT A KÉRDŐÍVET MEGMENTED VELE A DIPLOMAMUNKÁM szarokat
mindegyik, de kivétel nélkül valaha bármi ilyesmi amit kitöltöttem az vagy ótvarfos volt, vagy tele logikai hibával, mint ez

vagy csak igénytelen szar volt
ezt is haver kirakja hogy segítsetek és még érdekes is!!!! aztán első oldalon megkérdez h vallásos vagyok e? hiszek e istenben? meg ilyenek a második oldalon meg van 50(!!!) állítás amit 1-től 5ig pontozni kell, de olyanok hogy "imáim meghallgatásra találtatnak" "isten velem van" "intenzíven rézem istent" meg ilyenek bazdmeg
hát, nem fejeztem be


bei is linkelem, szórakozzatok ti is jól
https://docs.google.com/forms/d/1vG5Pfl_G3pUC90i0P6CO-OVLerxVOO3rIXunLkUmSEA/viewform

This post was edited by Vismajor on May 2 2014 09:24am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 2 2014 09:30am
Quote (Vismajor @ 2 May 2014 16:21)
imádom ez ilyen LÉCIC TÖLSD KI EZT A KÉRDŐÍVET MEGMENTED VELE A DIPLOMAMUNKÁM szarokat
mindegyik, de kivétel nélkül valaha bármi ilyesmi amit kitöltöttem az vagy ótvarfos volt, vagy tele logikai hibával, mint ez
http://3.ii.gl/ZNZ__v.png
vagy csak igénytelen szar volt
ezt is haver kirakja hogy segítsetek és még érdekes is!!!! aztán első oldalon megkérdez h vallásos vagyok e? hiszek e istenben? meg ilyenek a második oldalon meg van 50(!!!) állítás amit 1-től 5ig pontozni kell, de olyanok hogy "imáim meghallgatásra találtatnak" "isten velem van" "intenzíven rézem istent" meg ilyenek bazdmeg
hát, nem fejeztem be


bei is linkelem, szórakozzatok ti is jól
https://docs.google.com/forms/d/1vG5Pfl_G3pUC90i0P6CO-OVLerxVOO3rIXunLkUmSEA/viewform


Go Back To Magyar Topic List
Prev1266026612662266326645001Next
Closed New Topic New Poll